Business -> Organization of events

Catering
Conference rooms
DJ
Fairs and exhibitions
Organisers of parties and events
Photographers
Wedding Houses

Recommended by users

Złota 59, Złote Tarasy - ostatnie piętro
Klub 35 mm znajduje się na ostatnim piętrze Multikina Złote Tarasy. Wystrój, kolorystyka, gra świateł, a przede wszystkim muzyka, o którą dbają najlepsi i najbardziej znani DJ’e sprawiają, że Klub 35 mm jest idealnym miejscem na rozpoczęcie udanego wieczoru. Całości ...
Ul. Senatorska 13 / 15
0228296680
Murator EXPO plasuje się w ścisłej czołówce organizatorów targów w Polsce, zgodnie z ostatnim raportem Polskiej Izby Przemysłu Targowego zajmuje trzecie miejsce w Polsce pod względem liczby zwiedzających targi oraz piąte miejsce, pod względem liczby wystawców i wynajętej powierzchni targowej. ...
ul. Mirtowa 4/15
22 554 26 12
Swietny catering!!!! Naprawde polecam, jedzenie idealne na każdą okazję. Głównie jak sama nazwa wskazuje polskie potrawy. Każda potrawa ma wysmienity smak, oraz podana jest w wyszukany sposób!!! Obsługa zapewniana przez Catering Polski jest również na najwyższym poziomie!!! Polecam ;)
plac Szembeka 2
610 48 40
Tu p. Grabowski zrobił mi najlepsze w życiu zdjęcie do dokumentów! A koszta były przeciętne. W cenie dostałam płytkę CD, za którą zwykle dorzuca się pare złotych. Salon darzę osobistym sentymentem. Cenię za profesjonalizm.
Otwocka 14
(22) 619 05 13
Świetna Koncertownia Przede wszystkim...... Wielka Powierzchnia... niezapomniany Klimat.
Pl. Defilad 1
Nasza chluba! Stał się nieco transparentny dla turystów od ostatnich wydarzeń krzyżowych, ale jeszcze wróci na świeczniki, ja Wam mówię!
Plac Tetralny 1
0228287075
Świetny orientalny klimat, po całym klubie czuć zapach kadzideł, muzyka typowo housowa, ceny drinków dość wysokie, towarzystwo w różnym przedziale wiekowym, są młodzi ale są też osoby w podeszłym wieku.

wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet