Business -> Restaurants

American
Argentine
Asian
Balkan
Bars
Cafés
Chinese
Delivery
Dumpling
Emirates
European
Fast food
Fish and Seafood
French
Fusion
Georgian
Greek
Hungarian
Ice cream
Indian
International
Italian
Japanese
Jewish
Mediterranean
Mexican
Milk-Bars
Organization of events
Oriental
Other
Pancakes
Pizza
Polish
Russian
Slavic
Spanish
Sushi
Thai
Turkish
Vegetarian
Vietnamese
Wineries

Recommended by users

Mikołajczyka 2
178731096
Można posiedzieć, wypić piwko i zjeść pyszną pizze. Myślę, że to nawet jedna z najlepszych w Rzeszowie. Pizzeria znajduje się dokładnie przy pętli autobusu 30 i 13, także jeśli mamy chwilę, można wpaść. POLECAM!
Rynek 8
178620401
Moim zdaniem najlepsze miejsce na wieczorny wypad na piwko. Bardzo przyjemna atmosfera, tanie, dobre piwo. Fajna lokalizacja. Jedyny minus jest taki, ze bardzo ciezko znalezc tam wolne miejsce! Ale to chyba swiadczy o jakosci lokalu ;)
3 maja 13
178626418
Wspaniałe miejsce dla tych, których nie bawią odlansowani małolaci i głośny klimat. Idealne na biznesowy wieczór
Rynek 8
017 862 04 01
Świetna robota! Zajrzałam dzisiaj wczesnym wieczorem i jestem pod wielkim wrażeniem do tej pory... Wystrój bardzo ciekawy, przyjemna atmosfera, wygodne fotele i muzyka adekwatna do nastroju. Ogromny wybór drinków i pysznych kaw. Najchętniej wypiłabym wszystko po kolei, ale w ostateczności ...
Al. Piłsudskiego 32
17 862 72 10
Jak dla mnie to najlepsze sushi jakie kiedykolwiek jadlam! Nie wiem czy pracuje jeszcze ten kucharz, ale robil po prostu cuda! Wnetrze jest surowe, ale bardzo mile. Zeby usiasc w jednej z czesci sali, nalezy zdjac buty. Bardzo mila obsluga. ...
Jana Matejki 4
17 853 66 77
Wybrałam się tam raz z chłopakiem. Bardzo elegancki lokal. Ciepłe wnętrze i bardzo miła, kulturalna obsługa. Spaghetti nie było może najtańsze, jednak warto było - wyśmienita carbonara. Miejsce idealne na biznesowe spotkania, jak i na romantyczną kolację. Zdecydowanie polecam.
3 Maja
NAJLEPSZE LODY NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!! Pyszna polewa, mniam!

wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet