Business -> Restaurants

American
Argentine
Asian
Balkan
Bars
Cafés
Chinese
Delivery
Dumpling
Emirates
European
Fast food
Fish and Seafood
French
Fusion
Georgian
Greek
Hungarian
Ice cream
Indian
International
Italian
Japanese
Jewish
Mediterranean
Mexican
Milk-Bars
Organization of events
Oriental
Other
Pancakes
Pizza
Polish
Russian
Slavic
Spanish
Sushi
Thai
Turkish
Vegetarian
Vietnamese
Wineries

Recommended by users

ul. Długa 8
0862152080
Moja ulubiona pizzeria w Łomży. Odpowiednia grubość ciasta, przystępne ceny z atrakcyjnymi promocjami, duży wybór dodatków i rodzai, duży lokal z balkonem na słoneczne dni, miła i szybka obsługa. Szkoda, że nie dają sosów takich jak w da grasso ale ...
Raginisa
508066768
Profesjonalny Catering. Miła obsługa, jedzenie zostało dostarczone szybko i na czas. Bardzo smaczne, wszystkim polecam!!!!!
ul. Browarna 4
862169710
Dobra i niedroga pizzeria. Pani, która tam pracuje jest przemiła. Pizza zrobiona w mgnieniu oka- muszą mieć dobry piec, bo pomimo krótkiego czasu , ciasto jest zawsze dopieczone. Polecam z czystym sumieniem
al. Legionów 44
0864735473
Szkoda, że w tej lokalizacji nie ma już 4Pór. Fajnie było latem usiąść w ogródku i wcinać pizzę za 12 pln, ale te czasy już minęły i albo mi się smak zmienił albo pizza jest mniej smaczna.
al. Piłsudskiego 85
0864737473
Smaczna pizza, dobra kawa, bezprzewodowy internet, strefa dla niepalących. Minusem jest cena pizzy... nie to co kilka lat temu gdy wszystkie pizze w 4 porach roku kosztowały 12pln! Kolejną wadą są niewygodne siedzenia.
Kanarkowa
Super smaczne i tanie obiady domowe w Łomży.Rybny mielony, kopytka, sznycelki. Same pyszności, a i wystrój też zadbany:)
Sienkiewicza 10/1A
Lokal na poziomie. Fajny wystrój. Nie jest tanio, ale w Amnezji nie spotka sie mlodziezy gimnazjalnej.

wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet