Business -> Health and Medicine

Addiction Therapy
Aesthetic Medicine
Alternative Medicine
Clinics
Dentists
Doctors
First aid
Hormonal diagnosis
Hospitals
Laboratories
Midwives
Natural Medicine
Neuroterapia
Nursing Homes
Orthopaedists
Pharmacies
Rehabilitation
Salt caves
School of birth
School of birth
Spas
Ultrasound and X-ray

Recommended by users

ul. Wyszyńskiego 24
862180411
Fantastyczny salon ! Czysto,elegancko,obsluga profesjonalna i bardzo mila :) Panie Joasia i Ania sa the best :D
Nowogrodzka 152a
604 30-80-02
Dr Kalinowska to konkretna babka. Ma długie doświadczenie i zna się na swojej pracy, gdy ma jakieś wątpliwości to odsyła do specjalistów, specjalizujących się w konkretnych schorzeniach i chorobach oczu. Cena wizyty to 50 pln.
Kazańska 2
504 139 307
Dr Gołaszewski to jeden z 2 najlepszych ortopedów w Łomży (drugi to dr Siwik). To specjalista na skomplikowane złamania. Przyjmuje w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Medycnzym Laboratorium Diagnostycnzym ACER oraz w szpitalu wojewódzkim.
Piłsudskiego 6
Dr Marek Pyd to dość drogi ale dobry laryngolog. Jest konkretnym, miłym i wydaje mi się, że także rzetelnym specjalistą. Prywatnie przyjmuje na przeciwko szpitala, koło Okruszka we wtorki środy w godzinach popołudniowych. Wcześniej należy zadzwonić i umówić się na ...
Dworna 8
86 215 03 66
Niekompetentna obsługa, do tego niezbyt miła. Ceny przystępne i otwarcie całodobowe to jedyne plusy apteki na dwornej. Apteka wchodząc na łomżyński rynek farmaceutyczny oferowała niskie, bardzo niskie ceny, prowadziła też kampanię marketingową, ale mogła by jeszcze poprawić jakość obsługi.
ul. Kazańska 6
Nie polecam!! Byłam na badaniu wzroku i sprzęt bardzo dobry widać że wszystko profesjonalne, a jednak źle dobrane soczewki- za słabe! Pierwszy raz zdarzyło mi się żeby badanie komputerowe źle zdefiniowało wadę! Źle dobrane okulary również zdarzyły się w tym ...
Księżnej Anny 23
862185459
ODRADZAM!! strata pieniędzy, żałuje że poszłam tam w ciemno, bo wydawałam pieniądze przez 3 lata na leczenie ortodontyczne bez większych efektów. Dla mnie już za późno, ale ludzie wybierzcie kogoś innego, każdego tylko nie tam. Z całego serca odradzam..

wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet