Business -> Automotive

Breakdown service
Car Dealers
Car Rentals
Consignment
Driving Licence
Exchange
Leasing
Motorcycle Dealers
Motorcycle Repair
Parkings
Parts Stores
Petrol Stations
Salons
Vehicle Inspection
Washes
Workshops

Recommended by users

Grunwaldzka 144
509 755 056
ok!!!!!
Schuberta 94
0583026267
Profesjonalna obsługa i przede wszystkim uczciwa. Specjalistyczne urządzenia najnowszej generacji. Nawet jeśli się przyjedzie po godzinach otwarcia, a jeszcze zastanie się obsługę, to przyjmą bez problemu. Ponadto, jeżeli umówimy się np. na 14.00, to zostaniemy o tej godzinie przyjęci.
ul. Partyzantów 26
Super sklep z częściami do mojego VW. dobrze doradzą i mają przystępne ceny dobrych jakości producentów. POLECAM.
Kołobrzeska 41 c
Ja sama niestety nie potrzebuję jeszcze tankować samochodu, natomiast wiele razy korzystałam z usług stacji z rodzicami lub przyjaciółmi :) Wydaje mi się, że mają atrakcyjne ceny, atrakcyjne promocje i co najważniejsze (jak dla mnie) obsługa jest zawsze bardzo pomocna ...
ul. Bażyńskiego
58 552-41-56
Stacja BP, znajdująca się na rogu Bażyńskiego i Grunwaldzkiej, jest dosyć znaną siecią stacji benzynowych. W okolicy znajduje się McDonald's, a na przeciwko Centrum Handlowe Familia oraz supermarket Piotr i Paweł. BP słynie przede wszystkim z tego, że jest jedyną ...
ul. Gen. Bora Komorowskiego 22
58 553-05-68
Myjnia znajdująca się na Przymorzu można określić jedną z lepszych w Gdańsku. Ceny są niewysokie, wszystkie usługi wykonywane z dokładnością, a oprócz tego panowie są bardzo mili. Czego chcieć więcej.
ul. Piastowska 43
58 558-26-33
Do tej wypożyczalni nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Miła obsługa, brak ukrytych kosztów i przede wszystkim dobry stan wypożyczonego auta. Ceny są adekwatne do wypożyczanych samochodów. Poza tym udzielają rabatów.

wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet