Business -> Entertainment and Arts

Art Galleries
Botanical and zoological gardens
Casinos
Cinemas
Commercial music
Fun for kids
Gaming
Internet Cafes
Movie rentals
Museums
Professional sports clubs
Stadiums and arenas
Theatres
Wineries

Recommended by users


Piękne miejsce, duma Białegostoku. Zarówno zimą jak i latem wygląda okazale. Idealne miejsce na spacery.
ul. Świętojańska 17
857327392
Świetne miejsce dla miłośników sztuki. Bardzo okazałe rzeźby. Cóż więcej pisać, najlepiej odwiedzić.
Ul.Mickiewicza 2
085742035
Sztuka współczesna, fotografia, rzeźba każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przystępna cena biletów, zniżki dla grup zorganizowanych i studentów.
Jurowiecka 34
857446098
Znajduje się tam duży wybór obrazów olejnych o różnej tematyce: akt, pejzaż, kwiaty.Prace są tworzone przez niezwykle uzdolnionych artystów, głównie tworzących na Białorusi, mistrzów pędzla jak i szpachelki. Obrazy prezentowane w tej galerii zaspokoją gusta najbardziej wybrednych kolekcjonerów.Także polecam bo ...
Elektryczna 12
741599074
Miejsce magiczne. Spektakle niezwykłe. Na spektakle grane na dużej i małej scenie - 50% zniżki dla studentów do lat 26 (tylko po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej) Kupując 3 lub więcej biletów na spektakle oznaczone gwiazdką (*), otrzymasz wszystkie w cenie ...
Legionowa 5
7422370
Kino, kawiarnia, miejsce kultury. Odbywa się tu wiele ciekawych imprez między innymi Zaduszki Bluesowe lub Sputnik festiwal filmu rosyjskiego i krótkie formy filmowe.
ul. Kilińskiego 7
85 741 64 49
Ciekawe ekspozycje i wystawy, niskie ceny, liczne zniżki. Naprawdę ciekawe miejsce zwłaszcza dla pasjonatów historii i wojskowości. Warto odwiedzić to miejsce będąc w Białymstoku.

wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet