Business -> Education

Art Schools
Colleges
Colleges
Courses
Dance Schools
Driving Licence
Grad Schools
High Schools
Language Schools
Library
Lounges
Nurseries
Nursery
Primary Schools
Secondary Schools
Special schools
Trainings

Recommended by users

Kilińskiego 16
85 67-67-221
Jej zasoby liczą łącznie ponad 1 mln jednostek zbiorów. Książnica działa w ramach biblioteki głównej i poprzez sieć 16 filii bibliotecznych, zlokalizowanych w różnych dzielnicach Białegostoku i współpracuje stale z bibliotekami uczelnianymi Białegostoku.
Białówny 9/1
7416930
Moim zdaniem najlepsza szkoła językowa w mieście. Duży wybór jezyków począwszy od angielskiego przez hiszpański na japońskim kończąc powoduje iż ich oferta jest bezkonkurencyjna Ceny fakt nie mają do najtańszych ale coś za coś ogólnie super.
ul.Legionowa 9/1 lok.203
606267770
Pierwsza taka szkoła w Białymstoku. Ogromny plus to z pewnością kadra, która potrafi przekazać wiedzę, zarówno teoretyczną i praktyczną. Nauka w tej szkole to nie tylko przyjemność, ale także szansa na karierę. Polecam
Sienkiewicza 77/01
6752484
Bardzo solidna szkoła. Promocje przy zapisach. Kompetentni lektorzy. Dzięki tej szkole nauczyłam się w końcu języka, z którym od zawsze miałam problem.
Brukowa 2
7425772
Liceum z najwyższym poziomem nauczania w Białymstoku. Przyjaźni, a zarazem wymagający nauczyciele. Szkoła z renomą.
M. Skłodowskiej-Curie 14
7457113
Uczelnia naprawdę dbająca o studentów. Bardzo wysoki poziom nauczania. Wykłady na różnych kierunkach prowadzone są bardzo często przy współudziale ważnych osobistości, co urozmaica studiowanie.
ul. Częstochowska
Solidnie dobrani lektorzy - to, co mogę powiedzieć o tej szkole, a to chyba najważniejsze. Jak dla mnie, rewelacyjny tryb nauki, który kładzie nacisk na przekaz werbalny. Co prawda stan sali lekcyjnych pozostawia wiele do życzenia, ale któż z nas ...

wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet