Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - All day, all night – Sosnowiec.

Monika "Mo" Kędzierska
6 years, 10 months ago

Wprawdzie większość z nas chcąc spędzić konstruktywnie czas wybiera Katowice, jednak ja chciałam pokazać, że w Sosnowcu również jest co robić!
No to zaczynamy. Przed południem proponuję wybrać się na basen. Do wyboru mamy kryty basen na Żeromskiego lub niekryty na Sielcu. Niezależnie z którego basenu będziemy wracać, warto zahaczyć o Park Sielecki. Dla miłośników deskorolki, rolki i bmx’ów znajduje się tam skatepark. Z pewnością po takiej dawce sportu i świeżego powietrza zgłodniejemy. Polecam wybrać się na obiad do Art Cafe Muza lub restauracji Sphinx, gdzie znajdziemy bardzo dobre jedzenie. Najedzeni wybierzcie się do kina. Helios i Cinema City dysponują klimatyzowanymi salami i światowym repertuarem. A co po kinie? Może kawa? Zapraszam do „Świata kawy i herbaty” przy ul. Modrzejowskiej 47. Bogaty wybór może nieco utrudnić nam decyzję. Kolejną rozrywką, jaką znajdziemy w Sosnowcu jest Fantasy Park, który znajduje się na piętrze centrum handlowego Plaza. W Fantasy możemy pograć w kręgle, bilarda i przeróżne gry. Warto zwrócić uwagę na promocje np. w czwartki studenci mają 50% zniżki właśnie na kręgle i bilard.
A wieczorem, o ile oczywiście jeszcze macie siły – kluby stoją przed wami otworem. Nie jest prawdą, że w Sosnowcu nie ma gdzie się pobawić. Wszystko zależy od tego, co kto lubi. Najbardziej ekskluzywnym klubem na obecną chwilę jest Kashmir. Adresowany jest gł. do osób, które mają co najmniej 25lat. Nie jest tam również zbyt tanio. Jeżeli chcecie iść do fajnego klubu, gdzie ceny kształtują się na średnim poziomie – polecam Copacabane. Jest tam wprawdzie niewielki parkiet, ale daje radę. :) Osobiście polecam Inferno. Do Inferno można iść zarówno na piwo jak i na całonocną imprezę. Klub jest spory, ceny normalne i w wydzielonej części można palić. Lokalem, gdzie zawsze jest pełno jest Farmacon. Ceny są naprawdę w porządku, często na wejściu dostaje się zaproszenie na kolejną imprezę, gdzie można dostać drinka gratis.
Na tym zakończę rozrywkowy dzień w Sosnowcu. I proszę mi nie mówić, że tu nie ma co robić! :)

Your opinion: