Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Jesień... Jak ją przetrwać?

Agnieszka A
7 years ago

Słonecznie... Gorąco... Wręcz upalnie... Wakacyjnie... Hmmm... Niestety musimy się pożegnać z tymi określeniami :) Niestety wielkimi krokami zbliża się do nas jesień... zima...

W Trójmieście mamy wiele możliwości, wiele atrakcji, kiedy dopisuje pogoda. Nawet zwykłe spacery w piękną pogodę stają się czymś wyjątkowym i magicznym :) Ja- wielka fanka wysokich temperatur totalnie nie mogę odnaleźć się, kiedy nagle za oknem zaczynają spadać liście z drzew... Trudno, że są pięknie kolorowe, na zewnątrz jest zimno i wieje okropny, jesienny wiatr. Jak sobie poradzić z taką aurą? Co zrobić, żeby ten czas minął nam jak najszybciej?

Przedstawię Wam kilka moich ulubionych aktywności, kiedy niestety pogoda zniechęca do wyjścia np. na rolki.

Moim ulubionym sposobem na jesienny wieczór jest szalona gra w kręgle w klubie Soprano na Przymorzu :) Ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych kręgielni (cena zależy od pory dnia- najtaniej 29zł za godzinę zapłacimy od poniedziałku do czwartku do godziny 17:00). Wystarczy zebrać kilku znajomych i złożyć się chociażby na godzinkę gry- wrażenia niezapomniane i wiele uśmiechu :)

Freebal- pub i klub bilardowy. Bardzo fajny wystrój, bardzo miła obsługa, a ponadto znów wiele zabawy ze znajomymi, przy stole bilardowym. Warto zabrać ze sobą osobę, która totalnie nie potrafi grać (ja właśnie do nich należę), a uśmiech nie będzie skodził Wam z buzi :)

Żeby całkowicie zapomnieć o jesiennych smutkach warto wybrać się do Kwadratowej. Co prawda kolejka przed klubem może zniechęcać, lecz najlepszym sposobem jest 'wielki przytulas' dla ogrzania atmosfery :) Każdy znajdzie coś dla siebie- 2 piętra, zupełnie inna muzyka, mnóstwo znajomych i pozytywnej energii.

Dla mnie najlepszym sposobem na przetrwanie jesiennego czasu jest dobra książka. Niestety ostatnio moja biblioteka przez brak funduszy nie miała okazji powiększyć się o nowe zbiory, dlatego alternatywą może być wypad do Emipku- gdzie można sobie usiąść i poczytać książkę, która wpadnie nam w oko.

Owszem... Zawsze na nudę najlepsze jest kino, lecz przyznam, że mi ostatnio szkoda pieniędzy na bilety. Dlatego znalazłam fajny sposób, aby wybrać się do kina za darmo. Na stronie filmowy.bloog.pl co jakiś czas znajdziemy konkursy, gdzie można wygrać podwójne wejściówki na przedpremierowe pokazy filmowe :) Wystarczy trochę kreatywnego myślenia, by odpowiedzieć na pytanie konkursowe i pozostaje oczekiwać na wyniki :) Przyznam nieskromnie, że udało mi się wygrać bilety, za każdym razem, kiedy brałam udział w konkursie :)

Na pewno znacie jeszcze wiele ciekawych miejsc, gdzie można spędzić miło czas w jesienne dni, nie nadwyrężając naszego portfela ;) Zdaję sobie sprawę, że są jeszcze aktywności typu ścianka wspinaczkowa, wystawy, lecz szczerze mówiąc ja za tego typu 'atrakcjami' nie przepadam :) Może Wy macie większe doświadczenie dotyczące tych aktywności, dlatego czekam na Wasze propozycje ;)

Your opinion: