Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - IRJ- Imprezowy Rozkład Jazdy 2011

Agnieszka A
7 years, 1 month ago

Wakacje bez imprezowania? Czy w ogóle jest to możliwe? Czy wyobrażamy sobie letni czas chociaż bez jednej szalonej nocy w klubie?

Odpowiedź brzmi: absolutnie NIE! Wakacje charakteryzują się szaleństwem, a nigdzie bardziej nie poczujemy swojego urlopu, wolnego, niż na nocnej 'wyprawie' do Sopotu. Moim zdaniem jeśli chodzi o nocne imprezowanie w wakacje, nigdzie nie znajdziemy klimatu nawet choć trochę przypominającego sopocką atmosferę.

Skm godzina 22:00 kierunek Sopot... Mamy wrażenie, że dosłownie wszyscy jadą do serca Trójmiasta. Wszyscy pozytywnie nastawieni, chętnie do zawierania nowych znajomości, nakręceni na świetną zabawę. To tu zaczynamy nasz imprezowy rozkład jazdy...

Monciak godzina 22:20... Czy w Sopocie po 22 w ogóle obowiązuje cisza nocna?! Ludzi jest równie dużo jak i w dzień, wakacyjny dzień. Śpiewy, śmiechy, przyjacielska atmosfera... Oczywiście zdarzają się niesympatyczne wyjątki, lecz na nie nie zwracamy uwagi. Omijamy szerokim łukiem wszystko co negatywne, bo przecież jesteśmy tu, żeby znakomicie się bawić! W natłoku klubów, dyskotek powstaje pytanie gdzie idziemy?!

Monciak godzina 22:40... Może warto usiąść gdzieś, gdzie warunki będą jeszcze pozwalały na swobodną rozmowę i napicie się drinka?! Kierunek Cafe Ferber. Absolutnie świetna i profesjonalna obsługa, miejsce pełne wdzięku, bardzo fajnie wyposażone, a nie oszukujmy się walory wizualne mają dla nas kobiet wielkie znaczenie.

Cafe Ferber godzina 23:15... Czas na tańce! Pierwszym miejscem do którego biegniemy jest Ego w Krzywym Domku. Rewelacyjna muzyka, fantastyczny klimat. Co prawda ciężko wyjść z tak klimatycznego miejsca, lecz clubbing to clubbing... Lecimy dalej :)

Ego godzina 24:25... Idziemy zaraz na przeciwko, do Złej Kobiety... Gdzie znajdziemy tylko niegrzeczne dziewczynki, które potrafią się bawić (w dobrym tego słowa znaczeniu:)). Obsługa barmańska pierwsza klasa, rewelacyjnie ozdobione drinki i do tego super smak.

Zła Kobieta 1:30... Czas na Tropikalną Wyspę? Co prawda jest tam mnóstwo ludzi i ciężko się wejść do środka, lecz uważam, że warto chwilkę postać w kolejce. Leci naprawdę fajna, wakacyjna muzyka, przy której grzechem będzie nie powygłupiać się z przyjaciółkami tańcząc na parapecie. Jeśli chcemy ochłonąć- taras czeka otworem... gdzie można spokojnie pogadać i się pośmiać ;)

Tropikalna Wyspa 2:30... Ostatni przystanek: Czekolada. Klub, który został otwarty w tym roku i przyciągnął do siebie już wielu wielbicieli. A to za sprawą całkiem udanych imprez jakie są organizowanie! :)

Koniec imprezy godzina... ???? (;D) warto jeszcze przed pójściem spać, przejść się ze znajomymi na plażę... A na pewno miło będziecie wspominać tą szaloną noc w Sopocie ;)

Your opinion: