Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Sopot- miasto kawiarenek i herbaciarni

Edyta "sovrumana" G.
7 years, 1 month ago

Sopot to miasto nastawione na kulturę. Znajduje się tutaj wiele miejsc, które otwierają możliwość spotkań i rozmowy. Myślę, że właśnie w tym mieście można znaleźć najciekawsze i najbardziej klimatyczne kawiarnie czy herbaciarnie.

Zacznijmy od Cafe Kultura- znajduje się na Królowej Jadwigii. To miejsce o lekkim i przyjemnym klimacie, stworzone na pierwszą randkę. Nawet toaleta potrafi zaskoczyć ;)

Idziemy dalej- Cafe Zaścianek- oczywiście jak nazwa wskazuje, lokal polożony na uboczu. Jednak warto tam trafić. Przemiła obsługa, pyszności przygotowane z pasją. I nietuzinkowy klimat.

I wzdłuż Monciaka- Błękitny Pudel- ciagle się zastanawiam nad tą dziwną nazwą... ale fundują tutaj niesamowity klimat.

Koło Pudla.. Pijalnia Czekolady Wedla- chyba nie muszę nic dodawać? Mogę tylko zasugerować jedno- wypchajcie pieniędzmi portfel.

Na Powstańców Warszawy kolejny cudowny lokal. Chocolateria dostaje w mym rankingu 6. Bajeczny wystrój i te słodkości...

Bookarnia to miejsce dla każdego mola książkowego- połączenie ksiegarnii z kawiarnią to bardzo dobry pomysł.

I oczywiście muszę wspomnieć o Józefie K.- tam koniecznie musicie się udać. Atmosfera panująca w tym miejscu jest niespotykana.

Oczywiście nie sposób wymienić wszystkich ciekawych miejsc, bo nie wszystkie odwiedziłam. Może ktoś mi zaproponuje jakieś ciekawe, pełne magii miejsce?

Your opinion: