Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Oszczędność w Katowicach

Madeleine  "Mania"
6 years, 7 months ago

Przyznam szczerze że oszczędność nie jest moją mocną stroną, ale wiadomo ze dla chcącego nic trudnego a zaoszczędzony pieniądz można spożytkować na na interesujący nas cel dowolnego formatu.
Zatem bierzemy pod uwagę miasto Katowice.
Jeden ze zwykłych dni , w planach spotkanie ze znajomymi oraz wspólne zakupy.
Za cel obraliśmy sobie wydanie jak najmniejszej ilości pieniędzy.
Przypuśćmy ze spotkanie chcemy rozpocząć kawą . Wspomniana już przeze mnie sieciówka Costa co prawda cen nie ma zbyt niskich ale jest na to sposób!
Prosząc o kartę stałego klienta możemy delektować się dowolną kawą lub czekoladą z każdorazową zniżką 10 procentową.
Bardziej atrakcyjna wydaje się być jednak oferta BOBa gdzie za pyszną lattę ( ze zniżką studencką) przyjdzie nam zapłacić 7 zł.
Jeśli ktoś ma ochotę na piwo – również w BOB’ie – Lech studencki w cenie 5 zł.
W porze lunchowej kiedy głod da nam o sobie znać śmiało możemy zmierzać do City Rocka – gdzie oferowane są specjalne zestawy lunchowe w niskiej cenie.
Jednak dla wielbicieli kuchni wegetariańskiej śmiało można polecić Złotego Osła.
Gdy przyjdzie czas na zakupowe szaleństwo myślę ze trzeba wspominać o tym iż w na prawdziwe perły można natknąć się w lumpeksach.
W Katowicach ich pod dostatkiem.
Ciekawie urządzone i klimatyczne Retro lub ogromny Szwajcar gdzie często natknąć się można na markowe ubrania,jeszcze z metką.
Również w sieciówkach często możemy wyłapać interesującą promocję – np H&M mieszczący się na ulicy Stawowej.
Warto zwrócić uwagę na małe sklepiki umieszczone w bramach większych ulic, znaleźć tam możemy ciekawe ubrania min buty za naprawdę niską cenę.
Jeśli sił starczy jeszcze na rozrywkę – kina i teatry oferują bilety ulgowe ze zniżką studencką,
Kiedy mamy ochotę na szaleństwo a jest akurat wtorek , oznacza to że w Centrum Rozrywki Hokus Pokus studenci mogą sobie pozwolić na godzinę gry w kręgle w cenie 30 zł!

Your opinion: