Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Przewodnik imprezowy

Agnieszka A
7 years, 1 month ago

Faktycznie w Uchu często są fajne koncerty ;)
Jednak co jak co... wydaje mi się, że Dream Club chce zerwać ze swoją dotychczasową reputacją i zmieniają grupę docelową. Jeśli ktoś lubi muzykę rozrywkową, muzykę POP, to właśnie w Dreamie możemy wpaść na koncert. Podobno już niedługo Genek Loska, natomiast dziś Ada Szulc :)

Ewelina "Czajka" Czaja
7 years, 3 months ago

Jeśli chodzi o Ucho- organizują świetne koncerty od czasu do czasu. Zdecydowanie polecam:)

Edyta "sovrumana" G.
7 years, 4 months ago

"The weekend has landed. All that exists now is clubs, drugs, pubs and parties". Takimi słowami zaczyna weekend jeden z bohaterów filmu Human Traffic. Po tygodniu pracy czy ciężkiej sesji każdy chciałby użyć tych słów. Aby móc lepiej wykorzystać czas na zabawę, niż na szukanie atrakcyjnego miejsca, przewodnik imprezowy napewno Wam pomoże.

Zaczynijmy od before'a. Dobra impreza rozkręca się w godzinach wieczornych a do tego czasu robić coś trzeba. Zapraszam do Degustatorni- miejsce to służyć może jako punkt spotkań, gdzie w grupie (przy piwie!) ustalicie gdzie, co i jak. Degustatornia to lokal dla tych, którzy szczególnie kochają piwo. Wybór złotego trunku przeogromny, a i ceny nie zwalają z nóg.

Dla osób mających ochotę na cięższe brzmienie już o 21 zaprasza gdyńskie Ucho. Indie Night Party to impreza dedykowana dla miłośników rocka. Kto choć raz był na Indie.. będzie tam chodził często, bo takiego repertuaru muzycznego, nie znajdzie nigdzie indziej.

Sopot otwarty jest za to na osoby preferujące nieco inne brzmienie. Samo miasto znane jest ze swojego sobotniego klimatu. Znajduje się tu wiele klubów. Jednym z ciekawszych jest Club70- proponują ciekawą muzykę z wcześniejszych dekad. Niestety ceny przy barze....

Dlatego dla osób z mniejszą zawartością portfela czekaja kluby studenckie. Polecam Gdańsk Wrzeszcz. Blisko siebie mieszczą się dwa studenkie kluby- Autsajder i Kwadratowa. Co tu dużo mówić- niskie ceny, darmowe wejścia dla studentów, dobra muzyka a przede wszystkim niespotykany klimat.

Poszukujesz czegoś spokojniejszego? Idź do Ygrek'a na karaoke. Możliwość sprawdzenia się wokalnie, wypicia piwa i dużo, dużo śmiechu. Lokal ten dostaje +10 za wystrój...

A wracając wstąp na kebab. Kebabistan przy sopockiej stacji skm pomógł w walce z głodem niejednej osobie w sobotnią noc.

A więc: możliwości mnóstwo, tylko chęci potrzeba ;)

Your opinion: