Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Gdzie imprezować? -Clubowo!

Ola  Dąbkowska
6 years, 11 months ago

Olsztyn kocham moją małą imprezową Amerykę ! Od poniedziałku do czwartku zazwyczaj nie mamy
ochoty na nic. Zastanawiamy się co można robić w Olsztynie w dni powszednie, bo uczyć to
nie za bardzo nam się chce.Mój weekend rozpoczyna się od czwartku, który bardzo lubię, chociażby
ze względu na to,ze w Olsztynie nazywane są "czwartkami studenckimi".
W sklepach pojawiają się specjalne zniżki dla studentów, a wstęp w dyskotekach jest darmowy! Takie coś to my kochamy.
Jeśli mamy ochotę poimprezować w śród samych studentów to wybieramy się na Kortowo, tam mamy do
wyboru : Rakor, Eden, Antałek,Azymut, Pinezka. Większość z nich to kluby studenckie, gdzie piwko
jest w korzystnej cenie,a za wstęp nie trzeba płacić. Jeśli mamy chęć pójść na karaoke, to idealnym
miejscem jest Eden. Pinezka club zaś słynie z nietuzinkowych koncertów gwiazd Polskiej sceny muzycznej.
Jeśli nie chce nam się wybierać na Kortowo i na dzisiaj wybieramy Starówkę, równie wiele miejsc jest
wartych odwiedzenia. Na samym początku wspomnę o Qtłownia Club- jeden z najsłynniejszych clubów na starówce,
jak dla mnie bomba! Szparka- kolejny club, trzeba przyznać,że dość chwytliwa nazwa. Ogromnym plusem tego
miejsca jest rurka do tańca, która znajduje się na środku parkietu. Warto również wspomnieć o Euforii- 3
poziomy club z fajnymi drinkami, lub o Impulsie, gdzie zawsze jest dużo ludzi.
Z pewnością studenci nie powinni narzekać, na na brak dyskotek, clubów oraz barów. Ich w Olsztynie jest pod
dostatkiem. Musze przyznać,że życie w Olsztynie widać nie za dnia,ale głównie wieczorem. To wtedy
miasteczko ożywia się, w centrum miasta pojawiają się młodzi uśmiechnięci ludzie, którzy lubią się bawić.

Your opinion: