Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Twoja Pasja, czyli co i gdzie w Trójmieście...

Agnieszka A
7 years, 1 month ago

No właśnie, a czy ktoś wie co będziemy mieli zamiast Mandarynki ?

Aleksandra
7 years, 4 months ago

Mandarynka już zamknięta, w ten weekend odbyły się ostatnie pożegnalne imprezy.

Karol "Trasher" Madyjewicz
7 years, 4 months ago

Na początku miejsca, gdzie możemy posłuchać ciekawych brzmień, a więc chyba najbardziej atrakcyjne pod tym względem miejsca jak Teatr Muzyczny w Gdyni, a zaraz za nim Filharmonia Bałtycka w Gdańsku.
Po tym klubowo, czyli Sopot a w nim między innymi Sfinks 700, w którym możemy bawić się w wielu różnych gatunkach muzycznych począwszy od jazzu czy utworach fortepianowych, idąc przez house, drum and bass i skończywszy na hardcorach. W podobnych klimatach możemy bawić się w Mandarynce, innym ciekawym miejscem wartym polecenia zarówno pod względem muzycznym jak i kulinarnym jest Galeria 63 w Centrum Haffnera.
Zajęcia plastyczne, które warto odwiedzić mieszczą się pałacu młodzieży na ulicy Ogarnej na starym mieście w Gdańsku.
Jeżeli idzie o sport, zacznę od tańca, a więc przede wszystkim polecam New Boogie Down School mieszczącą się na ul. Słowackiego 4 lub dla nieco poważniejszych osób Studio Tańca La Pasion, która oferuje między innymi zajęcia z baletu lub bollywood dance.
Ciekawym obiektem jest hala AWiS na Żabiance, w której odbywają się wydarzenia sportowe, ale nie tylko, bo także koncerty i imprezy targowe i gastronomiczne.
Odnośnie sportu, sytuacja w trójmieście wygląda nie najgorzej, a szczególnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy możemy wsiąść na rower lub rolki. Właściwie cala trasa Gdańsk-Sopot-Gdynia, a może i lepiej (osobiście nigdy nie miałem tyle siły, by sprawdzać;)) umożliwia płynną komunikację po specjalnie przygotowanych w tym celu szlakach.
Dalej, jeżeli interesują kogoś sztuki walki, mogę polecić Karate Kyokushin mieszczące się na ulicy Wałowej w centrum Gdańska.

Your opinion: