Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - W Olsztynie zielono mi

sylwia Świtajewska
7 years, 4 months ago


Olsztyn to miasto o ogromnym potencjale. Jest pięknie położone i przyciąga swoim malowniczym krajobrazem. Najmilsze chwile kojarzą mi się głównie z trzema miejscami.
Po pierwsze Olsztyn to oczywiście Kortowo. Tutaj człowiek czuje, że żyje pełnią życia. Grille, plaża, rowerki wodne ii jachty, ogniska, korty tenisowe, po prostu wszystko. Wokół mnóstwo młodych uśmiechniętych ludzi. W Olsztynie nie ma chyba lepszego miejsca na piwko ze znajomymi.
Drugie miejsce to jezioro Bartążek. Jest tak blisko, a zarazem tak daleko. Jest piękne i ciche. to niezwykle malownicze miejsce sprzyja romantycznym spacerom i zabawnym wypadom. Piękna aleja klonowa i pagórkowaty teren zachęcają do spędzenia tam każdego pięknego dnia.
Trzecim miejscem jest kawiarnia filmowa Awangarda. Takiego klimatu, takich filmów, takiej kawy i ciasta nie znajdzemy nigdzie indziej.
Kończąc Olsztyn zachęca. Zachęca szczególnie wiosną i altem. Każdy kto tu przyjedzie zakocha się w jednym, choćby najmniejszym skrawku tej ziemi i tego miasta.

Your opinion: