Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Przewodnik po trójmiejskich imprezach

Aleksandra
6 years, 5 months ago

Ja w Sopocie mieszkam na co dzień i tak samo ja jak i wiele mieszkańców mówimy jednogłośnie, iż Sopot niestety nie jest bezpiecznym miastem.Kiedyś było zupełnie inaczej. Teraz zjeżdża się po prostu mówiąc kolokwialnie patologia.

Agnieszka A
6 years, 5 months ago

Nie przesadzajcie, to że było kilka głośnych starć kibiców nie oznacza, że w Sopocie powinniśmy czuć się zagrożeni. Ja uważam, że życie nocne w Sopocie należy do najbardziej bezpiecznych w 3mieście. Nie możemy dramatyzować, gdyż wszędzie, gdzie byśmy nie poszli były bijatyki, wszędzie znajdzie się jakiś wariat z pustą głową.

Aleksandra
6 years, 7 months ago

Sopot i spotkania kibiców?
Jak najbardziej :)
Wystarczy poszukać we wiadomościach na znanym trójmiejskim portalu o bójkach urządzanych pod klubem Organica.
Poza tym legendą już jest, że kibice z Gdyni i Gdańska walczą o przewagę w Sopocie.

Agnieszka A
6 years, 7 months ago

Sopot i spotkania kibiców? Raczej nie... Bardziej w gdańskich klubach możemy spotkać chłopaków nakręconych na bijatyki. Jednak Sopot latem i kluby sopockie jak najbardziej na tak ;) Co prawda w niektórych znajdziemy więcej pań szukających facetów z grubszym portfelem..

Karol "Trasher" Madyjewicz
6 years, 8 months ago

Zgadzam się z przedmówcą odnośnie selekcji w klubach,jeśli idzie o kluby do których NIE-NALEŻY chodzić doliczmy jeszcze Dobry Dźwięk na starówce (ostatnio jak stałem przed absinthem stado dresiarzy z dobrego dźwięku skopało mojego kolegę;/ ).
Jeśli chodzi o kluby, które mogę polecić fanom muzyki elektronicznej jak drum and bass, electro itp. to oczywiscie SFINKS 700, który jest miejscem kultowym!
Ciekawym miejscem jest Galeria 63, gdzie oprócz koncertu jazzowego można dobrze zjeść jest Galeria 63 - miejsce o naprawdę wyszukanym klimacie.

Aleksandra
6 years, 8 months ago

Aby móc doradzić, gdzie warto się pokazać, a gdzie nie, muszę najpierw określić krótko, czego ja oczekuję od lokalu.
Muzyka:black, music,alternatywa, gnębią mnie wszelkiego rodzaju techno, house i inne przytupy
Z całej miłości do tolerancji,popieram w pełni selekcję w trójmiejskich klubach, uważam, że powinna być ona jeszcze bardziej zaostrzona.
Jeśli chodzi o klimat imprez, polecam SPATiF,Paprykę,Ygrek'a,Parlament w piątki,Irishpub czy Absynt,Buffet w Stoczni.
Można tam posiedzieć,potańczyć,powygłupiać się czy kto co lubi, ale należy pamiętać, że nie spotkamy tam raczej łysych kolegów napalonych na walkę.
Jeśli ktoś lubi posiedzieć,pojeść, a czasem potańczyć przy muzyce na żywo, z całego serca polecam The Mexican w Sopocie, gdzie w weekendy trzech uroczych Panów wydobywa z siebie dźwięki.
Świetnym klubem wartym odwiedzin jest też 69 w Sopocie, jednak niestety nie każdy czuje się tam swobodnie.A szkoda, bo jest tam wspaniała, niepowtarzalna atmosfera.
Osobiście odradzam przekroczenie progu klubów Organica,Tropikalna Wyspa,Nowa Republika, gdyż panuje tam dość specyficzna atmosfera, przypominająca spotkania kibiców.

Your opinion: