Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Gdzie bywać, żeby odpoczywać - Kim jest Mr. Stres!?

Michał
7 years, 4 months ago

Mr. Stres, och tak, niejednokrotnie drwi z naszego samopoczucia, wchodzi w nasze życie bez zaproszenia z brudnymi butami i wyraziście krzyczy, oto jestem! Padaj na kolana! Kochany stresik, bliski, czujny, empatyczny stresik! Ostatnio walczyłem z nim zaciekle, kolega zaproponował jako oręże piwo! No cóżby innego jak nie alkohol! Jedno, drugie, trzecie i już nie było stresu, nie było i mnie, pływałem w beczce piwa, zadowolony jak Barbie ze swojego nowego domku. VIP – tak zwykł się nazywać, to zacny druh, kompan, żołnierz na linii frontu, walczył u mego boku długo, aż w końcu zginął nasz wrogi stres, nie wytrzymał presji, zestresował się i zniknął, pokonaliśmy tego potwora. Mr. Kac, ten to dopiero nindża, nie ma go, nie ma, i nagle jest! Pojawia się i znika, zastępuje Stresika! W najmniej pożądanym momencie pojawia się kacyk, cudowny „kacyk z głową”, resetuje nasze uczucia, emocje, skupienie, niszczy każdą miłą chwilę i pokazuje, jak pięknym wymysłem całej oralnej tradycji było szeptanie! – Piwo z rana jak śmietana! – nie ma lepszego mleka niż z krowy, nie ma lepszej śmietany niż z biedronki, tam też się udałem, zaopatrzać się w biedronce, to tak, jakby doić złotodajną krówkę, dużo można zyskać, kosztem małego wysiłku! Wiosna sprzyja rozwojowi, często rozwija nowe, dobre myśli, fantazje… park – to tam często przebywamy ze znajomymi, wyciszamy się, bawimy, skaczemy, gruchamy, to właśnie park jest miejscem dobrej zabawy, kumulacją wszystkich naszych fantazji, Fantasy Park – to dobre połączenie, niestety wszystko w doborowej cenie.

Your opinion: