Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Zniżki dla studentów

 "Marla Singer"
6 years, 10 months ago

szkoda, że już nie jestem studentką :)

Paulina Langier
6 years, 11 months ago

Każdy z nas pamięta początek swojej kariery i pierwsze zarobione pieniądze. Droga ta nie jst łatwa. A jak muszą czuć się studenci, którzy dopiero wkraczają w ten świat?
Jedynym dla nich ratunkiem są tanie sklepy, tzw. Secondhandy, gdzie za niewielkie pieniądze możena upolować jakieś ubranie. Można je znaleźć w większości miastach. Zbawienne często okazują się zniżki studenckie, które proponująnam różne oferty.
Same uczelnie niejednokrotnie wyposazone są w różnego rodzaju siłownie lub baseny co umożliwia osobie tam uczęszczającej, skorzystanie z tego udogodnienia. Nie jest zobligowany do wydawania dodatkowo pieniędzy.
Osoby, które wybrały uczelnie wyższe w innym mieście muszą korzystać z komunikacji PKP. I dla nich pojawiła się zniżka. Mogą kupić bilet już o 50% taniej. Dotyczy to wszystkich studentów do 26 roku życia.
W tym roku już 12-15 maja sklepy będą "ciąć" ceny ze względu na Dzień Zniżek sla Studenta. Na pewno wiele osób skorzysta z tego okazyjnego wydarzenia. Odbędzie się on w największych akademickich miastach w Polsce. Więcej informacji będzie umieszczona na www.znizkistudenta.pl
Dla osoby, która interesuje się mediami i uczy się (nie ma znaczenia na jakim kierunku), może skorzystać z wyjątkowej oferty: zamawiając roczną prenumeratę "Press", otrzymasz dwanaście numerów w cenie pięciu. Koszt - 89 zł (cena regularna 139 zł).
W Warszawie można znależć rabat na ksiązki na nastepujących ulicach:
* Postepu 18
*Krakowskie Przedmieście 62
*Polna 48

W księgarni PWN:
15% rabatu dla studentów oraz posadaczy kart akademickich
20% rabatu dla studentów I ROKU na wydawnictwo WN PWN
15% rabatu dla posiadaczy kart ansolwenta Uniwersytetu Warszawskiego
15% rabatu dla Absolwentów Uniwerstetu Jagiellońskiego w księgarni w Krakowie

We Wrocławiu natomiast, za okazaniem legitymacjii otrzymasz zniżkę 20% na wszystko: gorący bufet,sałatki, napoje, alkohol i desery. Także w ogólnopolskiej restauracji Dominium otrzymasz 50% rabatu przy zakupie jednego dania z grupy "Pozycje Kultowe" lub z grupy "Pizze". Promaocja trwa od poniedziałku do piątku przez cały dzień oraz soboty i niedziele do godziny 13:00. W Katowiach w klubie "Kwadraty" student, przed godziną 21:30, może wejść na impreze za darmo.

Your opinion: