Forum

Start new conversation

Categories

Conversation - Fajne miejsca w Białymstoku

Magdalena "magduska" Jankowska
7 years, 6 months ago

Wiele razy wychodząc ze znajomymi zastanawiamy się który lokal wybrać na wieczór. Białystok oferuje wiele typów lokali, co gwarantuje duże zróżnicowanie, co za tym idzie raczej każdy powinnien znaleźć tu coś dla siebie.
Na spokojny wieczór przy piwku możemy się wybrać do pabu. Mamy do wyboru klimatyczną karczmę "Czarci pub" przy ulicy Skłodowskiej-Curie. Znakomite miejsce na spokojne spotkanie ze znajomymi. Możemy tu spokojnie porozmawiać przy blasku świec i szumie wody. Niekonwencjonalnym klimatem cechuje się również "6-ścian pub" przy ulicy Warszawskiej. Bardzo ciekawy wystrój i skupiająca się na potrzebach gości obsługa sprawi, że każdy wieczór spędzony tutaj będzie wyjątkowy. Dla prawdziwych mężczyzn fajną odskocznią może być również piwialnia piwa "Warka" przy ulicy Sienkiewicza.
Gdy jednak chcemy trochę zaszaleć potrezba nam bardziej żywego miejsca. Możemy tutaj wybrać dwa najbardziej oblegane kluby w Białymstoku: "M7" przy ulicy Malmeda, bądź "Prognozy" mieszczące się na Lipowej. Klub te są jednak najbardziej oblegane w Białymstoku, a co za tym idzie bardzo zatłoczone, co mi osobiście nie do końca odpowiada. Ciekawym miejscem jest "Jungle club" przy ulicy Malmeda. Sala do tańczenia oddzielona jest od sali to siedzenia, co sprawia że można tu potańczyć, ale również porozmawiać w przerwach na odpoczynek. Wydzielony jest tu również skrawek miejsca dla palących. Dla lubiących klimaty Hip-Hopu, R'n'B, Soul, Funky, Jazz polecam "Loft" na Malmeda. Są tu dwie sale gdzie na jednej możemy potańczyć na drugiej coś zjeść. Imprezy cykliczne odbywają się tu od środy do soboty. W inne dni mają tu miejsce wernisaże, pokazy, castingi, zawody, koncerty itp.

Your opinion: