Zła kobieta

Based on 5 reviews

Zła kobieta znajdująca się w słynnym „Krzywym Domku” jest niebanalnym połączeniem klubu i restauracji. Codziennie od godziny 14 możesz delektować się jedzeniem w bardzo przystępnej cenie a od wieczora imprezować do białego rana. Muzyka na duży plus. Mieszanina i tego ... Categories: Clubs  Night Life 
Bohaterów Monte Cassino 53
81-767 Sopot
+48 660 518 983
zlakobieta.com

Reviews

 • Agnieszka A
  195
  7 years, 4 months ago

  Jeśli o mnie chodzi, mam bardzo miłe wspomnienia z imprez w Złej Kobiecie :) Przesympatyczna obsługa, zawsze uśmiechnięta i nawiązująca kontakt z klientem- a dobrze wiemy, że o to chodzi. Zadowolenie klienta=napiwek :) Ponadto muzyka bardzo fajna, ogólnie uważam, że klub jest godny polecenia.

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Bardzo specyficzne miejsce.W ciągu tygodnia można tu wyskoczyć na plotki z przyjaciółką, za to w weekend to miejsce przeobraża się w iście diabelską imprezę.Jako, że zwolenniczką imprez nie jestem, z pewnością mogę je polecić na miłą posiadówkę po szkole czy pracy :).

 • kajma
  375
  7 years, 7 months ago

  "Bo to zła kobieta była..." - warto zajrzeć i przekonać się, że nie tak do końca zła ;) Fajne imprezy, niestety tłok ale tak to już jest jak lokal jest dobry, także z tego względu można to liczyć na plus. A jak na prawdziwą kobietę przystało, lokal zmiennym jest i wieczorem zmienia oblicze - warto jednak poznać je obydwa :)

  Useful (0) Funny (1) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  beata "bobuś" kobylańska nie każda kobieta, która wygłąda na złą taką pozostaje, czasem warto przyjrzeć się bliżej i poznać jej...wnętrze:) chodź tłumy mogą przeszkadzać:P
  Anonim Byłam w Ego, byłam Dreamie, ale tu mnie jeszcze nie było. Przekonaliście mnie, aby się tam jednak wybrać :)
 • Agata "Egi" Olechnowicz
  325
  7 years, 7 months ago

  Tym którym Zła Kobieta kojarzy się tylko z restauracją, polecam zajrzec tam wieczorem, by poznac jej oblicze jako klubu.
  Ja trafiłam tam w sobotnią noc zupełnie przez przypadek, ale byłam zachwycona myzyką i ogólną atmosferą i od tamtej pory jestem tam częstym gościem.
  Polecam, nie tylko złym kobietom...

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Weronika "Werka" Mas Spontaniczne imprezy, najlepsze!!! Właśnie tutaj widać, że lubimy wracać do takich miejsc.
 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 10 months ago

  Zła kobieta znajdująca się w słynnym „Krzywym Domku” jest niebanalnym połączeniem klubu i restauracji. Codziennie od godziny 14 możesz delektować się jedzeniem w bardzo przystępnej cenie a od wieczora imprezować do białego rana. Muzyka na duży plus. Mieszanina i tego co „ z radia” i tego czego tam nie znajdziecie, od starego do nowego, każdy będzie zadowolony. W lokalu bywa bardzo tłoczno ale taki niestety urok tego miejsca, wszyscy chcą tam być. Polecam i w dzień i w nocy!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet