Zara

Based on 6 reviews

Ogromna klasa, odzież w dobrym smaku i nienaganna obsługa. W tym sklepie można, a nawet należy wymagać. Kto nie zna ZARY, powinien przekonać się o dobrej jakości tej sieci sklepów. W Gdańsku, jedynym miejscem, gdzie znajdziesz Zarę jest Galeria Bałtycka. Categories: Fashion  Stores 
AL. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk


Reviews

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Czasem rzeczywiście można w tym sklepie kupić jakiś niesamowity strój, jednak większość rzeczy jest dość oklepana, gdyż towaru jest bardzo dużo i często można na ulicy spotkać koleżankę w "naszej marynarce" czy "naszych butach z zary". Co do jakości, jest z pewnością przeciwieństwem ceny.

 • Agnieszka A
  195
  7 years, 4 months ago

  Wszyscy tak zachwalają Zarę, lecz ja nie jestem aż tak wielką zwolenniczką tej marki. Zdarzyło mi się kupić tam sukienkę i muszę przyznać, że mimo zapewnień o super jakości, moja sukienka po kilku razach noszenia wcale nie zdała egzaminu. Zapłaciłam za nią sporo pieniążków- a w zasadzie nadaje się już tylko na śmietnik. Co jeszcze mnie zniechęca? Straszny brud i kłęby kurzu w przymierzalniach.

 • Anonim
  0
  7 years, 5 months ago

  Wysoka jakość ubrań - strefa dla kobiet,dla młodzieży, dla mężczyzn i dla dzieci. Bogata oferta niebanalnych ciuchów, odskocznia od szablonów powtarzających się w niemal każdym polskim sklepie. Nieco wysokie ceny, czasami przesadzone, ale generalnie ok. Istnieje możliwość odłożenia rzeczy na 1 dzień i przemyślenia zakupu ;)

 • kajma
  375
  7 years, 7 months ago

  Jakoś ubrań bardzo dobra, podobnie ze stylem. Obsługa zawsze do dyspozycji i spory wybór, dla mnie przede wszystkim ważne jest to, że mają małą rozmiarówkę- w końcu to hiszpańska marka. Dlatego zazwyczaj nie omijam tego sklepu. Ceny wprawdzie nie są zbyt zachęcające, ale też nie zwalają z nóg, bywa gorzej. Może butów bym tam nie kupiła - nie chadzam na co dzień po wybiegu - ale ubrania jak najbardziej.

 • Beata J.
  60
  7 years, 9 months ago

  Wybierając się na zakupy nie zdarza mi się ominąć ZARY. Wysoka jakość nieszablonowych ubrań na każdą okazję.Fajna, oryginalna galanteria. Super, a do tego wygodne buty, zdarzają się na prawdę wyszukane torebki. Asortyment bywa czasem przebrany i nie raz nie mogłam znaleźć swojego rozmiaru. Nie jest to może sklep na typową studencką kieszeń, ale ceny do kosmicznych też nie należą.

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 9 months ago

  Ogromna klasa, odzież w dobrym smaku i nienaganna obsługa. W tym sklepie można, a nawet należy wymagać. Kto nie zna ZARY, powinien przekonać się o dobrej jakości tej sieci sklepów. W Gdańsku, jedynym miejscem, gdzie znajdziesz Zarę jest Galeria Bałtycka.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet