Yam caffe

Based on 6 reviews

Add photos
Danie dnia
Dania dnia w specjalnej cenie 14 zł i dowoź gratis.
7 years, 4 months ago

Yam caffe to miejsce, w którym nie tylko można zjeść, ale także posłuchać muzyki i się zrelaksować. Z relaksem jednak bywa ciężko w dni strategiczne - zwłaszcza w weekendy świąteczne. W weekendy jest tłoczno, a ludzie tańczą jak parówki w ... Categories: Clubs  Commercial music  Commercial music  Entertainment and Arts  Night Life  Nightclubs  Restaurants 
al. Legionów 56
Łomża
0862185933

Reviews

 • "ginger"
  215
  7 years, 3 months ago

  Jedyne w tym momencie miejsce w Łomży, gdzie można pośpiewać podczas czwartkowego karaoke. Duży wybór utworów, świetna atmosfera. Karaoke trwa do około 23-24, tuż po północy tradycyjna impreza.

 • "ginger"
  215
  7 years, 5 months ago

  Tradycyjnie święta w Yamie musiały się odbyć!! Nie zaskoczył mnie zupełnie tłum ludzi, bo ten również należy już do tradycji w tym okresie. Nowe większe wnętrze, może pomieścić więcej osób, aczkolwiek parkiet nadal jest zbyt mały. Towarzystwo znajomych, których dawno się nie widziało i wspólna zabawa przy super muzyce, zrekompensowało jednak bardzo dużo. Dj Finesee postarał się i zapewnił dobre dźwięki na całą noc.
  Oczywiście bez wcześniejszej rezerwacji, trudno było dostać się do środka, jednak wszystko jest do zrobienia, jeśli się bardzo chce. Suma sumarum wieczór jak zwykle można zaliczyć do udanych.

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 5 months ago

  To chyba jedno z nielicznych miejsc, w których w Łomży można potańczyć. Zgadzam się jednak, że jest ciasno i duszno. Muzyka tez nie jest najwyższych lotów. Moim zdaniem jest to miejsce przeciętne.

 • "ginger"
  215
  7 years, 5 months ago

  Yam caffe - klub położony w centrum miasta! to miejsce gdzie można pobawić się ze znajomymi przy fajnej , różnorodnej muzyce (90% imprez to naprawdę ciekawe brzmienie). Czwartkowe karaoke ,a w piątek i sobotę: house, RnB, muzyka klubowa, lata 80-90te!
  Właściciel dba o lokal i dobre samopoczucie klientów. Nowoczesny wystrój naprawdę trafia w gusta. Bardzo miła obsługa, z którą można dogadać się co do pewnych drinkowych zniżek ;) dobre nagłośnienie i oświetlenie.
  Yam caffe to niemal idealne miejsce na weekendową imprezę. Jedynym minusem jest naprawdę mały parkiet. Szczególnie w okresach świątecznych nie ma opcji swobodnego tańczenia, chyba że ktoś lubi co chwila "dostawać z łokcia". Moim zdaniem to najlepszy tego typu klub w Łomży.
  Dodatkowo, w ciągu dnia jest tam restauracja, gdzie można dobrze zjeść i wypić kawę i inne napoje.
  Śmiało polecam to miejsce, gwarantuje dobrą zabawę i mile spędzony czas.

 • Anonim
  15
  8 years ago

  Przede wszystkim-ciasno. Na parkiecie nie da się wykonać pełnego obrotu nie będąc potrąconym, przy barze nie raz zostałam przygnieciona mimo wysokiego wzrostu. Niegdyś yam caffe miało swój klimat, teraz to jakby przygasło

 • "Akishja"
  175
  8 years ago

  Yam caffe to miejsce, w którym nie tylko można zjeść, ale także posłuchać muzyki i się zrelaksować. Z relaksem jednak bywa ciężko w dni strategiczne - zwłaszcza w weekendy świąteczne. W weekendy jest tłoczno, a ludzie tańczą jak parówki w hot dogach.

Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet