Włodkowica 21

Based on 7 reviews

Klub zlokalizowany w starej żydowskiej dzielnicy swoim klimatem przypomina krakowski Kazimierz. W ciemnym wnętrzu starej kamienicy zebrano wszelkie zapomniane meble. Każde krzesło jest inne, nadgryzione zębem czasu, ale w towarzystwie wielu sobie podobnych ożywają na nowo, służąc gościom wygodnym siedziskiem, ... Categories: Commercial music  Entertainment and Arts  Night Life 
ul. Włodkowica 21
Wrocław

www.wlodkowica21.pl

Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Reservations: yes
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 
Outdoor tables: yes

Reviews

 • Ada "RedMosquitoo" Struś
  15
  7 years, 3 months ago

  Bardzo przyjemny lokal, polecam tam nie tylko do posiadówek ze znajomymi, ale także na koncerty i różne imprezy, które się tam odbywają. Lokal mieści się w przyjemnej okolicy, bo chociaż na Włodkowica, to jednak z ładnym widokiem z okna. Całkiem przystępne ceny i pyszna kawa :) Polecam jak najbardziej :)

 • Anka Chełpa
  190
  7 years, 4 months ago

  Miejsce całkiem fajne. Atrakcyjne wnętrze, miła obsługa. Dodatkowy atut, to ciekawe propozycje drinkowe. Jedyne co mi przeszkadza, to oczywiście tłumy ludzi i brak miejsc, ale tak poza tym nie mam zastrzeżeń.

 • Beata
  430
  7 years, 5 months ago

  Lokal jest wyjątkowo duży jak na standardy pubowe, co jest jego dużym atutem.
  Wystrój? Ciekawy – jest tam sporo starych rzeczy, jest łóżko, na którym można usiąść, zresztą wszystko jest tam wiekowe i klimatyczne. Klimat tworzą również szafy, na których półkach stoją książki.
  Dodatkowo - łazienki są fajne, przynajmniej damska, więc panie powinny być usatysfakcjonowane.
  Ze względu na dosyć wysokie ceny miejsce jest trochę szpanerskie. Można by powiedzieć, że jest trochę podobne do 13 igieł, więc wielbiciele takich miejsc powinni być zadowoleni, gdy zawitają również na Włodkowica 21.

 • Aneta Maciejewska
  105
  7 years, 6 months ago

  Lokal Włodkowica 21 to cudowne miejsce. Zainspirowany secesją, mieszczący się w starej kamienicy wzdłuż fosy miejskiej- zdecydowanie ma w sobie "to coś", klimat. Wnętrze jest ogromne, wypełnione starymi sprzętami, znajdziemy tu kominek, biblioteczkę. Często odbywają się tu wernisaże, koncerty, a także wyświetlane są stare filmy. Poza piwem można napić się na przykład przepysznej herbaty z konfiturą. Wydzielona bardzo duża sala dla palących. Odnosi się jednak wrażenie, że dym papierosowy niejako idealnie zgrywa się z wystrojem lokalu... Do tego duży plus za bardzo ładnie urządzone i zadbane łazienki!
  Moim zdaniem to idealne miejsce na długie wieczory w dobrym towarzystwie.

 • A P
  335
  7 years, 6 months ago

  Jedno z najlepszych miejsc do spędzenia przyjemnego wieczoru we Wrocławiu w gronie przyjaciół, znajomych. Klimat pubu jest niesamowity. Stylizacja lokalu specyficzna z każdym meblem z innego kompletu, co dodaje uroku temu miejscu. Plus za lokalizację, a minus za to, że już w okolicach godziny 21, 22 nie ma miejsca, choć to bardzo dobrze świadczy o pubie.

 • Żaneta "jenny" Paraniak
  405
  7 years, 6 months ago

  Dobre miejsce na spotkania z przyjaciółmi. W piątkowy wieczór nie zawsze jest ochota na tańce, dlatego dobrą alternatywą jest klub Włodkowica 21.
  Klimat jest niepowtarzalny. Ceny na studencką kieszeń. Może drażnić jedynie zbyt głośna muzyka, która utrudnia swobodne rozmowy. Nie radzę jednak wybierać się tam o gdz. 21 gdyż nie będzie szans na znalezienie wolnego stolika. Polecam szczególnie ze względu na atmosferę panującą w środku.

 • lunchbox
  300
  7 years, 6 months ago

  Klub zlokalizowany w starej żydowskiej dzielnicy swoim klimatem przypomina krakowski Kazimierz. W ciemnym wnętrzu starej kamienicy zebrano wszelkie zapomniane meble. Każde krzesło jest inne, nadgryzione zębem czasu, ale w towarzystwie wielu sobie podobnych ożywają na nowo, służąc gościom wygodnym siedziskiem, gdy ci zmęczeni po ciężkim dniu spoczywają sącząc trunki. Trunki przeróżne, w przyjaznych cenach. Komfort dla uszu zapewniają dźwięki muzyki płynące częstokroć ze sceny – koncerty są nierzadka atrakcją dla gości. Wspomnę tylko, iż właśnie na Włodkowica co roku odbywają się dwa festiwale: Ambientalny oraz Nowobrzmienia. Warto tam zajrzeć i się zapomnieć.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet