Wiśniowy Sad

Based on 3 reviews

Mimo swojej lokalizacji (niedaleko cmentarz miejski) w restauracji nie uświadczysz cmentarnego klimatu, raczej dobrej kuchni i gustownego wnętrza. Sama polecam wypiekane w wielkim piecu pizze. Idealne miejsce na obiad, spotkanie we dwoje, ale też kawę z przyjaciółką. Co więcej restauracja ... Categories: Night Life  Pubs and bars  Restaurants 
ul. 1-go Maja 76
41-706 Ruda Śląska
32 342-15-02
www.wisniowysad.com.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 10 months ago

  Polecam serdecznie restaurację! Najlpesza w miejście, podawane kurczaki sa rewelacyjne, kocham ich smak i to jak kucharz i reszta obsady stara się zadowoloić klienta.

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  włąsnie zamf3wiłem 180 ml bo byłem kilka razy w perfumerii i sie nim uacrzyłem i za każdym razem byłem bardzo zadowolony jeśli chodzi o porzednika fajnie pachniał ale po 1 h to znikał totalnie trwałość rf3wna zeru dlatego kupiłem go kiedyś tylko raz i na tym koniec 100 ml wykonczyłem w niecały miesiąc bo wogf3le zapach nie umiał się utrzymać a dla mnie trwałość potem zapach to najważniejsze cechy dobrych perfum, i powiem szczerze że na coś takiego czekałem i jeszcze do tego duża butla spokoznam armaniego i wcześniej to CODE, CODE SPORT , ale teraz gf3rą bierze wszystkich ESsENZA super naprawdę polecam za nim zamf3wiłem to kilka razy byłem w perfumerii i za każdym razem zdawał wszystkie egzaminy orginalny zapach unosi się za tobą cały czas i orginalnie pachnie nie dusi ani nie śmierdzi głowa nie boli!!! Polecam i nie polecam bo nie chce żebyscie wszyscy zaraz nim pachneli-)))

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 5 months ago

  Mimo swojej lokalizacji (niedaleko cmentarz miejski) w restauracji nie uświadczysz cmentarnego klimatu, raczej dobrej kuchni i gustownego wnętrza. Sama polecam wypiekane w wielkim piecu pizze. Idealne miejsce na obiad, spotkanie we dwoje, ale też kawę z przyjaciółką. Co więcej restauracja ma dodatkowe sale na piętrze, które można wynająć na okolicznościowe przyjęcia.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet