Versalka

Based on 6 reviews

Jest to dwupiętrowy lokal, który podczas dnia jest restauracją serwującą dania łączące smaki przeróżnych kuchni świata. Wieczorem miejsce to zmienia się klub z ciekawą muzyką. Wiele tematycznych cotygodniowych imprez takich jak Jazz Travel we wtorki czy Musicolada w piątki. W ... Categories: Clubs  Night Life 
Boh. Monte Cassino 63
Sopot


Reviews

 • Agnieszka A
  195
  6 years, 10 months ago

  Mam wrażenie, że klimat w Versalce zmienił się za plus w te wakacje :) Miałam kilku znajomych, którzy wcześniej pracowali w Versalce i szybko uciekali, za sprawą niekompetencji organów zarządzających, lecz teraz wiele się zmieniło, nastąpiła lepsza organizacja, co naprawdę widać po klimacie klubu :)

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 1 month ago

  Wstęp do Versalki - od 21 lat !!! ...pomimo ,że mam 22 lata , Pani chciała zobaczyć mój dowód- a jednak selekcja istnieje ;). W soboty straszny "lans" ,więc polecam wybierać to miejsce na piątkowy wieczór - przy rytmach hh,r`n`b , funky . Naprawdę dobra muzyka .
  POLECAM !

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 5 months ago

  Osobiście za Versalką nie przepadam, dla mnie zbyt snobistycznie i lansersko, choć zdarzają sięciekawe wydarzenia, jak np. koncerty Jazzowe we wtorek. Dobra jest także lokalizacja, bo znajduję się w kompleksie Centrum Haffnera, czyli na imprezowej trasie Sopotu.

 • Kamila .
  465
  7 years, 5 months ago

  Pierwszego lutego w Versalce odbył się koncert Jazzowy Ben Prevo Band. Koncert zdecydowanie udany nie tylko dla miłośników jazzu czy bluesa. Oby więcej takich imprez w trójmieście.

 • Mkb "żabawbetonie"
  185
  7 years, 6 months ago

  Ciekawe, przestronne miejsce. Można trafić na ciekawe wieczorki muzyczne, ponadto w porównaniu z innymi miejscami w Sopocie przychodzą tu ludzie bardziej "wzwyż" od liceum. Warto pójść i przekonać się.

 • Grzegorz "gerber" Leszczyński
  25
  7 years, 8 months ago

  Jest to dwupiętrowy lokal, który podczas dnia jest restauracją serwującą dania łączące smaki przeróżnych kuchni świata. Wieczorem miejsce to zmienia się klub z ciekawą muzyką. Wiele tematycznych cotygodniowych imprez takich jak Jazz Travel we wtorki czy Musicolada w piątki. W klubie jest viproom, scena, trzy bary i taras, wszystko to w bardzo ładnym nowoczesnym stylu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet