Vanessa

Based on 2 reviews

Klimat lokalu tworzy estetyczny, ciepły wystrój wnętrza, sprzyjający spotkaniom biznesowym i rodzinnym. Organizowaną są tam: bankiety, bale karnawałowe, przyjęcia okolicznościowe, spotkania towarzyskie i służbowe. Sala, z klimatyzacją może pomieścić 170 osób jednorazowo.. Istnieje jednak możliwość stworzenia intymności dla mniejszych grup. ... Categories: European  Restaurants 
ul. Mickiewicza 44
15-668 Białystok

http://www.venessa.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 2 months ago

  Jakość i ilość jedzenia w restauracji venessa niestety nie jest adekwatna do ceny. Co więcej szef nie wywiązuje się z ustnej umowy. Obiecuje tort w cenie, a na koniec okazuje się ze trzeba za niego zapłacić NIECO wygórowana cenę. W lokalu były jednocześnie organizowane 4 imprezy w efekcie panował haos i przepych. Gdy umawialiśmy imprezę miały być dwie imprezy oddzielone od siebie parawanem a okazało się niestety inaczej.. Alkohol, który przyniosłam na imprezę organizowana w restauracji "wyparowal". Kupiłam sporo alkoholu bo liczyłam, że więcej gości będzie pić. Okazało się ze pilo niewiele osób a więc wychodzi ze na jedną osobę przypadło 1,5 litra wódki. Na koniec dowiedziałam się jeszcze, że moi goście tak się upili, że się bili i chodzili na czworakach, co oczywiście nie miało miejsca. Byłam do końca imprezy wiec zauważyła bym takie zachowanie... zostałam bardzo niemiło potraktowana przez szefa. Nie polecam tej restauracji i sama też nigdy tam więcej już nie pójdę..

 • Andrzej "Andreas786" Abramowicz
  65
  7 years, 5 months ago

  Klimat lokalu tworzy estetyczny, ciepły wystrój wnętrza, sprzyjający spotkaniom biznesowym i rodzinnym. Organizowaną są tam: bankiety, bale karnawałowe, przyjęcia okolicznościowe, spotkania towarzyskie i służbowe.
  Sala, z klimatyzacją może pomieścić 170 osób jednorazowo..
  Istnieje jednak możliwość stworzenia intymności dla mniejszych grup.
  Serwowane potrawy zadowolą najbardziej wybredne gusty. Zapewnona profesjonalną i młoda obsługę.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet