The Passion Beach

Based on 3 reviews

W klubie plażowym The Passion Beach oprócz karaibskiego wystroju z elemantami kubańskimi można pobawić się na latynoskiej imprezie. Wszystko to sprawia, że będąc w tym lokalu nawet zimą można poczuć wakacyjny klimat. W menu znajdziemy duży wybór alkoholi, owoce morza, ... Categories: Clubs  Night Life 
ul. Włókiennicza 2
Białystok
85 652 41 17
thepassionbeach.pl

Reviews

 • Dariusz "Dariuszkusz" Kuszyński
  135
  7 years, 8 months ago

  Alternatywa w Białymstoku. Kubańskie klimaty i imitacja plaży to coś innego od hause-owych brzmień. Ogólnie nie jestem zwolennikiem tego typu klimatów aczkolwiek klub ma swoją atmosferę.

 • Anonim
  10
  7 years, 8 months ago

  Zakochałam sie w tym miejscu do tego stopnia ze jak ide w balet to zawsze trafiam tam. klimat boski, dobre jedzonko, promocje dla studentow czyli dla mnie. ogolnie suuuuuper

 • Joanna "Aria" Kalinowska
  190
  7 years, 10 months ago

  W klubie plażowym The Passion Beach oprócz karaibskiego wystroju z elemantami kubańskimi można pobawić się na latynoskiej imprezie. Wszystko to sprawia, że będąc w tym lokalu nawet zimą można poczuć wakacyjny klimat.
  W menu znajdziemy duży wybór alkoholi, owoce morza, sałatki oraz potrawy z grilla. Ceny alkoholu standardowe 0,5l - 6,00 zł, 0,3l - 5,00 zł a minimalna cena potrawy wynosi 10zł.
  Dodatkową atrakcją są pokazy salsy oraz nauka tańca jak również wieczory klubowe z dj Alexem Baxterem, atutem jest także loża przeznaczona na specjalne okazje: wieczór panieński czy urodziny oraz loża cygarowa.
  Ciekawe miejsce aby zacząć wieczór w mieście.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet