THE PASSION BEACH

Based on 2 reviews

Add photos
Wielka Domówka Sprite
Na wszystkich studentów czekają niesamowite pomocje w barze: mężczyznom pierwsze piwo gratis, kobietom pierwszy drink gratis, piwo jedyne 5zł, a przy zakupie dowolnej rzeczy, druga jest gratis. Start od godziny 20, wstęp darmowy.
7 years, 6 months ago

Ciekawe miejsce w którym możemy się poczuć jak na tropikalnej wyspie. Parasole z trzciny piasek pod stopami, drinki z parasolkami i malutki basenik na środku sprawiają że naprawdę możemy się wczuć w klimat lokalu. Częste promocje szczególnie dla studentów. Lokal ... Categories: Clubs  Night Life 
Włókiennicza 2
15-464 Białystok
85 652 41 17
www.thepassionbeach.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 7 months ago

  Wojtek Kłosowski pisze:To jest nparawdę bardzo dobry tekst. Temat transportu miejskiego nie jest łatwy do opisywania w sposób pogłębiony a jednocześnie zrozumiały i interesujący. A tutaj jest to wszystko w jednym :)

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 7 months ago

  Ciekawe miejsce w którym możemy się poczuć jak na tropikalnej wyspie. Parasole z trzciny piasek pod stopami, drinki z parasolkami i malutki basenik na środku sprawiają że naprawdę możemy się wczuć w klimat lokalu. Częste promocje szczególnie dla studentów. Lokal organizuje również ciekawe eventy jak np. "Wielka domówka sprait'a" albo nauka tańca brzucha. Fajne miejsce i naprawdę wyjątkowy klimat.

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Marta Ustymowicz pomysła na lokal jest ciekawy, jednak według mnie za wiele jest tam stolików. Zwyczajnie zero prywaności. I straszne jest to, że trzeba wejść do klubu nocnego ze striptizem(z którym Passion beach jest połączony), żeby skorzystać z toalety.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet