The Mexican

Based on 5 reviews

Uważam, że jest to najlepsza restauracja z kuchnią meksykańską w okolicy. Co prawda nie wszystkie potrawy są zjadliwe, ale ten lokal uwielbia się za klimat, a nie za to, co ma się na talerzu ;). Świetna obsługa, fantastyczny wystrój i ... Categories: Mexican  Restaurants 
Bohaterów Monte Cassino 54
81-759 Sopot
58 341-33-15, 515-101-414

Reviews

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 3 months ago

  Tydzień temu przyjechała do mnie przyjaciółka z Warszawy .Wybrała na swój przyjazd niedzielę . Była zaskoczona , że w niedzielę SOPOT - śpi ! wszędzie pustki nic sie nie działo ...aż tu nagle słyszymy jakieś meksykańskie brzmienia . Okazało się , że to właśnie w The Mexican . Sporo ludzi , muzyka na żywo , super się pobawiłyśmy :)))
  Tym samym The Mexican pozostało moim miejscem na "niedzielne wieczory" przy desperadosie :)))
  Polecam

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 4 months ago

  Bardzo fajna knajpa-odpowiednik gdańskiej Pueblo, jednak w nieco bardziej zwariowanym klimacie. Jedzenie świetne, a obsługa też ujdzie :)

 • Anonim
  0
  7 years, 4 months ago

  Rewelacyjna restauracja - położona w samym centrum sopockiego "Monciaka". Już po przekroczeniu progu tego miejsca można odczuć klimat gorącego Meksyku- zawsze pełno ludzi, głośno, gwarno, wnętrze cieszące oko (szczególnie żyrandole), aaaa co najważniejsze jedzenie przepyszne :) Sama nie przepadam za daniami pikantnymi, czym sławi się m.in. kuchnia meksykańska, ale tutaj przy zamówieniu możemy wybrać opcję łagodną lub ostrą. Uprzejma obsługa baaardzo :) Poza tym w szczególności polecam zamówienie margharity (dostępnych wiele smaków)- dla kilku osób podają w "wazonie" i kilka słomek - super wygląda i jeszcze lepiej smakuje. Dla miłośników słodyczy polecam sernik, za którym kryje się mała niespodzianka, ale nie będę zdradzać, bo trzeba tego doświadczyć samemu ;)

 • Agnieszka A
  195
  7 years, 4 months ago

  W Gdańsku, w Sopocie mamy mnóstwo restauracji. W naszych czasach nie tylko wystarczy podawać dobre jedzonko, teraz trzeba zainteresować klientów 'czymś' jeszcze. O knajpie The Mexican i jej sławnym serniku istnieją już prawie legendy ;P każdemu polecam sernik i zobaczenie niesamowitej akcji, która jest z nim związana! :) Na poprawę humoru do The Mexican !

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Uważam, że jest to najlepsza restauracja z kuchnią meksykańską w okolicy. Co prawda nie wszystkie potrawy są zjadliwe, ale ten lokal uwielbia się za klimat, a nie za to, co ma się na talerzu ;).
  Świetna obsługa, fantastyczny wystrój i muzyka na żywo grana przez trzech uroczych Panów sprawią, że poczujecie prawdziwą, gorącą atmosferę.
  Polecam też zamówić sernik, który jest fenomenem dzięki niespodziance, która ten sernik podaje :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet