Terranova Outlet

Based on 3 reviews

Markę Terranova znają chyba wszyscy - a przynajmniej na pewno ci, którzy interesują się modą. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza filią Terranovy, znajdującą się w Galerii Krakowskiej, w naszym mieście możemy również odwiedzić na ul. Zwierzynieckiej (a także na ... Categories: Clothing  Fashion  Stores 
ul. Zwierzyniecka 21
31-101 Kraków
(12) 431-15-58

Reviews

 • "Cinnamon"
  110
  6 years, 9 months ago

  Jak na outlet przystało wnętrze sklepu nie powala, towar też niedbale ułożony na półkach. Sklep nadrabia natomiast miłą obsługą i co tu dużo mówić... CENY!! To jest to, co przyciąga!!

  Ubrania, jakimi dysponuje nie są wprawdzie mega modne, ale zawsze można trafić na jakiś ciekawy top czy koszulę, których w kobiecej szafie nigdy nie za wiele.. Cena tutaj z jakością idzie w parze, ale mimo wszystko i tak mój zmysł łowcy zawsze mnie tam prowadzi z nadzieją na jakiś fajny ciuch.

 • Natalia "Leonia" Bogaczyk
  30
  6 years, 11 months ago

  Ogólnie Terranova słynie z tanich ciuchów marnej jakości, tak więc wszystko tu do siebie pasuje. Niemniej jednak zdarzyło mi się upolować, np. podkoszulek za 3.99 pln, który mam już ponad 3 lata i (puk puk w niemalowane) nadal jest super bez jakichkolwiek uszczerbków na zdrowiu. W Galerii Krakowskiej niby też jest tanio i fajne rzeczy, ale ja jednak wolę pogrzebać już w innych sklepach i dołożyć parę groszy, za cenę tego, że będę chodzić w owych ciuszkach. Niestety rzeczy z Terranovy kuszące głównie ceną, w większości lądują na dnie szafy. Piszę to z doświadczenia swego i mych koleżanek.

 • Michalina "misha" Kaliszuk
  35
  7 years ago

  Markę Terranova znają chyba wszyscy - a przynajmniej na pewno ci, którzy interesują się modą. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza filią Terranovy, znajdującą się w Galerii Krakowskiej, w naszym mieście możemy również odwiedzić na ul. Zwierzynieckiej (a także na Floriańskiej) Terranovę Outlet, który to sklep jest prawdziwą kopalnią niekiedy bardzo ciekawych i oryginalnych ubrań, będących najczęściej tak zwanymi "końcówkami kolekcji".

  Sama Terranova nie jest marką bardzo oryginalną - moją szczególną uwagę w recenzowanym sklepie zwracają więc ubrania związanej z Terranovą marki Rinascimento, która przoduje w ubraniach ekstrawaganckich, stylizowanych na trochę hippie, trochę boho, a których w innych sklepach w Krakowie znaleźć nie sposób. Co jednak najważniejsze - Terranova Outlet proponuje prawdziwie oszałamiająco niskie ceny, szczególnie przy wymianie kolekcji. Topy za 3.90, spodnie i sukienki za 9.90 i tym podobne okazje to prawdziwa gratka dla wielbicielek i wielbicieli mody. Ubrania nie są świetnej jakości, ale za taką cenę...
  Uwaga dla Panów i Rodziców - w filii na Zwierzynieckiej bardzo często jest też organizowany dział z odzieżą męską i/lub dziecięcą, gdzie ubranka można kupić nawet po 2.90; sama kupiłam tam dla córeczki rewelacyjny zimowy kombinezon za 9.90, który według metki przed przeceną kosztował... 127.90zł!

  Ogólnie rzecz biorąc, bardzo polecam to miejsce; przy odrobinie fantazji i szczęścia można się tam zaopatrzyć w prawdziwie niebanalne oraz funkcjonalne ubrania i dodatki w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet