Telewizja TVT

Based on 2 reviews

TVT to pierwsza w historii okręgu rybnickiego telewizja koncesjonowana. Program odbierać mogą telewidzowie posiadający zwykłe domowe anteny, anteny zbiorcze (tzw. Azart), a także użytkownicy sieci kablowych. Program Telewizji TVT poświęcony jest wyłącznie tematyce regionalnej, skupia się na życiu mieszkańców okręgu ... Categories: Telecommunications and Media  TV 
ul. Rynek 1
44-200 Rybnik
32 4748751
http://www.telewizjatvt.pl

Reviews

 • Michał
  140
  6 years, 10 months ago

  Trudno mówić o TVT jako o telewizji z wyższej półki - jeszcze. Może i ma "zadatki" na stację telewizyjną, ale nie na sensu stricto górnolotny serwis informacyjny, jak inne poważane stacje lokalne tudzież krajowe. Może być dobrym punktem zaczepienia dla wschodzących gwiazd dziennikarstwa, bądź całkiem dobitnym, nużącym programem na niedzielę. Stacja stara się rozwijać, lecz na razie nie ma mowy o czymś wielkim, to raczej zwykła "stacyjka" lokalna.

 • Agata "Chococoffe"
  90
  6 years, 11 months ago

  TVT to pierwsza w historii okręgu rybnickiego telewizja koncesjonowana. Program odbierać mogą telewidzowie posiadający zwykłe domowe anteny, anteny zbiorcze (tzw. Azart), a także użytkownicy sieci kablowych.
  Program Telewizji TVT poświęcony jest wyłącznie tematyce regionalnej, skupia się na życiu mieszkańców okręgu rybnickiego. Relacjonuje wydarzenia sportowe, a także przygląda się życiu kulturalno-społecznemu. W ramówce TVT znajdziemy programy promujące kulturę i gwarę śląską - np. "Lista Szlagierów po Śląsku".
  TVT rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku, należy więc do młodych telewizji. Dlatego należy czasem pogodzić się z błędami i niedociągnięciami, które czasami zdarzają się zespołowi redakcyjnemu.
  Ostatnio stacja postawiła na rozwój swojego serwisu internetowego, co w moim mniemaniu jest znacznym plusem.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet