Teatralka

Based on 5 reviews

"Teatralka" ze względu na lokalizację z pewnością jest znana niemal w całym Poznaniu. Rozgłos zawdzięczać może również ze względu na serwowane fast - foody. Jest to klasyczna budka z jedzeniem, które jest naprawdę dobre i stosunkowo niedrogie. Ponadto możemy wybierać ... Categories: Bars  Fast food  Food  Restaurants 
ul. Roosevelta (Most Teatralny)
60-829 Poznań
(+48) 602 15 81 85

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 10 months ago

  Najlepsza buda w Poznaniu! Sosik mniamniusi, bułeczka także. Ślinka cieknie na samą myśl. Fajne ceny, smak jeszcze fajniejszy. Takich dań nie powstydziłby się nawet sam Makłowicz i Ewa Wachowska:)

 • Agnieszka
  5
  7 years, 3 months ago

  Najlepsza budka z szybkim jedzeniem w Poznaniu. Zapiekanki z cebulką - pycha. Autobusy i tramwaje nocne odjeżdżają z Teatralki co pół godziny, czyli akurat, żeby coś przekąsić przed powrotem do domu z imprezy:) Raz tylko "lokal" ten mnie rozczarował. Kiedy wracaliśmy z polibuda open air, podchodzimy do budki, a pan budkowy mówi: "te panie przed wami wykupiły ostatnie zapiekanki, nic już nie mam. Wszystko mi wyjedli!" Więc obeszliśmy się ze smakiem.

 • Ewelina "Czajka" Czaja
  15
  7 years, 4 months ago

  Nad Teatralką możnaby trochę popracować. Nie za bardzo jest gdzie zjeść zakupione jedzenie. Większość udaje się na przystanek, dlatego też nie należy do najczystrzych. Poza tym należę do osób, które nie potrafią jeść w biegu. Jedzenie oceniam na 5, ceny tak samo. W dalszym ciągu nie rekompensuje mi to jednak braku jakiejkolwiek ławki.

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 10 months ago

  Faktycznie miejsce na rozkręcenie takiego biznesu idealne. Ciągle ktoś tam przechodzi. Ciągle ktoś jest głodny, więc zawsze się znajdzie klient. Czy to rano na kaca jakaś zapiekanka, czy w ramach obiadu podczas zabieganego dnia albo w nocy podczas powrotu na nocny tramwaj. Fakt, że budka jest otwarta niemal zawsze, a nawet zawsze sprawia, że to jedyny pewny punkt gastronomiczny w centrum i za dość rozsądne ceny można dobrze napchać brzuch. Poza tym zawsze jest tam gwarno i wesoło, więc istnieje szansa na spotkanie jakichś ciekawych osób. Same plusy? A i owszem.

 • Justyna "mika" Bielaszka
  25
  7 years, 11 months ago

  "Teatralka" ze względu na lokalizację z pewnością jest znana niemal w całym Poznaniu. Rozgłos zawdzięczać może również ze względu na serwowane fast - foody. Jest to klasyczna budka z jedzeniem, które jest naprawdę dobre i stosunkowo niedrogie. Ponadto możemy wybierać spośród wielu rodzajów dań. Dodatkową zaletą tego miejsca jest fakt, że w czwartki (studenckie czwartki;) budka jest czynna do godziny 4 rano. "Teatralka" to dobre miejsce żeby coś zjeść w drodze powrotnej z imprezy ;)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet