Teatr Nowy

Based on 2 reviews

Piękny budynek, sala główna z ogromnym żyrandolem robi duże wrażenie. Jest co oglądać, jeszcze zanim rozpocznie się spektakl. Ciekawy repertuar dostosowany do okazji - "Pół żartem, pół sercem" wystawiane w Walentynki albo obecnie grane "Źródło - wg. Karola Wojtyły". Gra ... Categories: Entertainment and Arts  Theatres 
Plac Teatralny 1
41-800 Zabrze
32 271 54 93
www.teatrzabrze.pl/

Reviews

 • Przemek Sadowski
  20
  7 years, 3 months ago

  Teatr Nowy w Zabrzu to teatr mieszczący się w budynku starego kasyna Huty Donnersmarck. Istnieje od 1959 roku i po dziś dzień pełni funkcję edukacyjną i kulturalną dla całego Zabrza. Znakomity zespół artystyczny i świetnie dobrany repertuar sprawiają, że teatr tętni życiem a widzowie licznie przybywają na kolejne spektakle. W teatrze odbywają się także liczne festiwale związane z szeroko pojętą sztuką. Każdemu zainteresowanemu sztuką polecam spektakle takie jak "Oskar i Pani Róża" czy "Pół Żartem, Pół Sercem".

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 4 months ago

  Piękny budynek, sala główna z ogromnym żyrandolem robi duże wrażenie. Jest co oglądać, jeszcze zanim rozpocznie się spektakl. Ciekawy repertuar dostosowany do okazji - "Pół żartem, pół sercem" wystawiane w Walentynki albo obecnie grane "Źródło - wg. Karola Wojtyły". Gra aktorska na wysokim poziomie, dodam, że mam wrażenie, iż aktorom praca sprawia przyjemność. Dzięki temu jeszcze przyjemniej oglądać przedstawienia.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet