Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

Based on 10 reviews

Nie mamy czego się wstydzić."WarszaFka" wcale nie jest lepsza. Nasz trójmiejski teatr muzyczny posiada nie tylko salę godną prawdziwego teatru, aktorów grających sercem, ale przede wszystkim przedstawienia, które na długo zapadają w pamięć. Częste owacje na stojąco są tego dowodem. ... Categories: Entertainment and Arts  Theatres 
Plac Grunwaldzki 1
80-372 Gdynia

http://www.muzyczny.org/

Reviews

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 3 months ago

  Ostatnio udało mi się zagościć w Teatrze Muzycznym na rozdaniu Kryształowych Żagli. Sama gala dość przydługa, jednak po rozdaniu nagród była możliwość obejrzenia Spamalota. I warto było czekać te kilka godzin. Niesamowita gra aktorska, wstawki muzyczne cudowne i wiadomo... angielski, pythonowski humor. Jedyne co mi się nie podobało to spolszczenia i czasem zbyt mocno trzymali się oryginalnego Świętego Graala. Jednak wzbogacenie akcji o tematy z naszego podwórka- wprowadzenie homoseksualistów, Violettę Villas i Elvisa dopełniło wszystkiego :) Co tu dłużej opowiadać- KAŻDY powinien zobaczyć ten spektakl kto zawsze patrzy w pogodną stronę życia :)

 • Magda "madelis" Kaźmierska
  180
  7 years, 4 months ago

  Według mnie, nie ma lepszego miejsca w Gdyni na obcowanie z kulturą. Każdy spektakl na jakim byłam, został mi w pamięci do dziś ze względu na profesjonalne przygotowanie aktorskie i rewelacyjnie dobrany repertuar. Ceny biletów może i są wysokie, ale chętniej kupie bilet w teatralnej niż w kinowej kasie.
  Zupełnie nie dawno wybrałam się na przedstawienie 'Fame', w których gra wiele znakomitych, trójmiejskich aktorów. Jak na Teatr Muzyczny przystało, warsztat muzyczny artystów był na najwyższym poziomie. Samo przedstawienie było niezwykle ciekawe i wciągające na tyle, że zupełnie traciło się orientacje czasu- wydawało się jakby wszystko trwało 5 min.
  Mogłabym pisać i wychwalać samo wydarzenie nieustannie, ale zamiast tego szczerze polecam wszystkim zwolennikom musicali, by sami przekonali się o ile niesamowitych rzeczy się tam dzieje.

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 6 months ago

  Teatr Muzyczny w Gdyni to jedyne takie miejsce w trójmieście, oferujące tego typu wydarzenia. Niestety, minusem są dość drogie ceny biletów.

 • kajma
  375
  7 years, 7 months ago

  Byłam ostatnio na spektaklu gościnnym "Antoine" i muszę przyznać, ze warto było! Rewelacyjna i ekspresyjna gra Oli Szwed a do absolutnie genialny Pan Przewodniczący, którego grał Bartek Kasprzykowski. Do tego ciekawie opowiedziana historia i dużo typowo polskich smaczków. Fakt, że ceny biletów nie były tak rewelacyjne jak sam spektakl, ale od czasu do czasu.. czemu nie.
  Jedyne co można poprawić jeśli chodzi o organizację, to niezbyt dyskretne wpuszczanie ludzi na salę już po zgaszeniu światła i rozpoczęciu spektaklu. Wprawdzie to dopiero początek i przedstawienie na dobre się jeszcze nie zaczęło, jednak jest to niesamowicie rozpraszające a mnie osobiście zirytowało, bo pracowałam w obsłudze widowni i wiem, ze dałoby się tego uniknąć...

 • Mkb "żabawbetonie"
  185
  7 years, 8 months ago

  Miejsce niesamowite. Zrzesza całe mnóstwo niesamowitych ludzi - ambitnych, zdeterminowanych, z jasno określonym celem swego działania. Spektakle przygotowywane są z rozmachem (dosłownie), precyzją i na całego.

 • Kamila .
  465
  7 years, 8 months ago

  Zdecydowanie najlepszy!
  Uwielbiam ten teatr za całokształt. Za klimat, za repertuar, za obsługę, za przedstawianą sztukę!! Przede wszystkim za to ostatnie.. Same plusy. Za każdym razem na jakimkolwiek spektaklu byłam, wychodziłam zachwycona.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 9 months ago

  Jestem prawdziwą fanką gdyńskiego teatru muzycznego. Uważam, iż jest to teatr na prawdziwie wysokim poziomie. O jego znakomitej renomie może świadczyć fakt, iż ciężko dostać bilety na spektakle a sale są zawsze wypełnione po brzegi. Wystawiane są tam takie dzieła na które bilety kończą się już w godzine po otwarciu kas. Aktorzy są profesjonalistami a przedstawienia zawsze ciekawe i interesujące. Każdy może znaleźć tam spektakl odpowiadający jego oczekiwaniom.
  Warto się wybrać na jeden z kilku fantastycznych przedstawień które są teraz w repertuarze.

 • Marek "Maruś" Dzilne
  90
  7 years, 9 months ago

  Teatr muzyczny w Gdyni jest kolejną wspaniałą wizytówką tego miasta. Budynek jest dość charakterystyczny i przyciąga uwagę turystów jednak to co w nim najlepsze możemy zobaczyć dopiero w środku.
  Każde przedstawienie robione jest z rozmachem i rzeczywiście zapadają w pamięć zwłaszcza jeśli przyjeżdżają tu najwięksi aktorzy polskiej sceny filmowej.
  Wnętrze jest bardzo schludnie i ekskluzywnie wykończone, a w czasie przerw w seansach zawsze znajdzie się miejsce do wypicia kawy czy herbaty przy barze.
  Nic dziwnego, że właśnie w tym miejscu odbywają się różne gale na które zbierają się gwiazdy polskiego ekranu.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 9 months ago

  Teatr muzyczny w Gdyni, z pewnością jest dumą miasta. Takich światowych spektaklów (m.in. Chicago, Skrzypek na dachu, Evita) i różnych ciekawych wydarzeń (jak chociażby gale rozdania nagród Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych), może pozazdrościć nie jeden teatr. Muzyczny wykształcił wiele uzdolnionych artystów, którzy grają główne role na scenach całego kraju.

 • Kamila "Kamila" Ol
  30
  7 years, 10 months ago

  Nie mamy czego się wstydzić."WarszaFka" wcale nie jest lepsza. Nasz trójmiejski teatr muzyczny posiada nie tylko salę godną prawdziwego teatru, aktorów grających sercem, ale przede wszystkim przedstawienia, które na długo zapadają w pamięć.
  Częste owacje na stojąco są tego dowodem. Będąc na takich sztukach jak: "Francesco", "Skrzypek na dachu" mamy wrażenie, że przenosimy się do innego świata. Co więcej – teatr nie jest nastawiony na komercję. Na szczęście mało w nim spektakli, w których – zamiast fabuły – podziwiamy tylko umiejętności taneczne aktorów.
  I może w tym właśnie tkwi cały ambaras, że z zewnątrz budynek teatru nie daje po sobie poznać jakie majstersztyki kryje w sobie. Nie złote fotele, kolorowe budynki, wygibasy na scenie – tylko przedstawienie, które czujemy i zapamiętamy. I o to chodzi!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet