Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

Based on 2 reviews

Dawno temu w podstawówce były organizowane wyjścia z klasą do teatru. Moja klasa trafiła właśnie do Teatru Muzycznego. Ciekawy budynek, bliskość morza i atmosfera wyjątkowości miejsca (to była wiosna, więc zieleń potęgowała urokliwość tej lokalizacji - park na przeciwko Teatru, ... Categories: Entertainment and Arts  Theatres 
Plac Grunwaldzki 1
Gdynia


Reviews

 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  1.Bit Północy – świetna impreza taneczna. Miło było zobaczyć utalentowanych młodych ludzi z pasją, wszystkim narzekającym na 'zdegenerowaną młodzież' polecam wybranie się na kolejną edycję ;-)

  An event for absolute dance freaks. The audience could experience a professional show by young, extremely talented dancers who were really passionate about dancing and music.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 8 months ago

  Dawno temu w podstawówce były organizowane wyjścia z klasą do teatru. Moja klasa trafiła właśnie do Teatru Muzycznego. Ciekawy budynek, bliskość morza i atmosfera wyjątkowości miejsca (to była wiosna, więc zieleń potęgowała urokliwość tej lokalizacji - park na przeciwko Teatru, las za nim...). Zupełnie mnie oczarowało! Wiele razy tam bywałam, ale za każdym przypominałam sobie ten pierwszy raz. Muzyka, gra dźwięków ze światłami, cudowna akustyka... Jedyne, co może odstraszać, to niestety ceny biletów. Ciągle za duże! A tak chciałoby się częściej "ukulturawiać"!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet