Teatr lalki i aktora

Based on 1 review

Bardzo często zaglądaliśmy tam będąc w szkole- począwszy od podstawówki, aż po liceum. Przez długi czas spektakle przygotowywane były przeważnie dla dzieci i młodzieży, jednak zmieniło się to wraz z przejściem do większego budynku . Łomżyński teatr znany jest w ... Categories: Entertainment and Arts  Theatres 
ul. Plac Niepodległości 14
Łomża
862165955

Reviews

 • "ginger"
  215
  7 years, 4 months ago

  Bardzo często zaglądaliśmy tam będąc w szkole- począwszy od podstawówki, aż po liceum. Przez długi czas spektakle przygotowywane były przeważnie dla dzieci i młodzieży, jednak zmieniło się to wraz z przejściem do większego budynku . Łomżyński teatr znany jest w całym kraju, co świadczy o tym, że warto wybrać się chociażby na jeden spektakl. Aktorzy biorą udział w festiwalach i konkursach odnosząc liczne sukcesy . Teatr jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Teatru w Walizce, bardzo popularnego nie tylko w Polsce, gdyż skupia przedstawicieli również innych krajów. Jedno z kilku miejsc w Łomży, które może naprawdę pochwalić się swoimi osiągnięciami.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  sylwia Świtajewska To prawda, świetnie, że mamy takie miejsce, mam nadzieję, że będzie ono często odwiedzane przez mieszkańców, szczególnie tych młodszych, bo warto.
  "Akishja" Wstyd się przyznać, ale w Teatrze lalki i aktora nie byłam z 8 lat, jak nie więcej;/

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet