Teatr im. Stefana Jaracza

Based on 2 reviews

Add photos
PIĘTNASTKI
MAJOWE PIĘTNASTKI Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych biletów po 15 zł.: • na spektakl ELIMINACJE wystawiany 1 i 3 maja • na pozostałe spektakle w maju przy zakupie co najmniej dwóch biletów „Studenckie środy teatralne”. Tego dnia bilet na dowolny spektakl kosztuje tylko 15 zł. W tej samej cenie kupicie bilety na PREMIERY STUDENCKIE,
7 years, 4 months ago

Teatr im. Stefana Jaracza znajduje się nieopodal Urzędu Miasta Olsztyn. Jest to dość stara budowla, dlatego też aktualnie trwa modernizacja. Na dzień dzisiejszy teatr niestety nie jest na wysokim poziomie. Scena mała, w środku staro i ponuro. Zgrzeszyłabym pisząc, że ... Categories: Art Schools  Education  Entertainment and Arts  Theatres 
adres tymczasowy (remont w teatrze) ul. Pstrowskiego 23
Olsztyn
+48 89/ 527 29 63
www.teatr.olsztyn.pl

Reviews

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 5 months ago

  Chociaż Teatr Jaracza obecnie jest w trakcie remontu wciąż działa na bardzo wysokim poziomie. Uważam, że oferuje swoim odbiorcom naprawdę dużo ciekawych wrażeń. Cała ekipa teatru dokłada wszelkich starań, żeby widz był zadowolony i to widać. Klimat jest daleki od "nowobogackiego", pozbawionego refleksji stylu. Jest to po prostu miejsce kontemplacji sztuki.
  Wszystkim polecam sztukę "Mistrz i Małgorzata" w reżyserii dyrektora teatru Janusza Kijowskiego (jeśli kiedykolwiek zostanie jeszcze prezentowana, a z pewnością tak będzie). Wrażenia był niezapomniane. Podobnie było podczas projekcji filmu niemego "Woźnica śmierci" z 1920 roku. Był to autorski pomysł zainicjowany na prośbę widzów. Emisji filmu towarzyszył lektor, czytający kwestie bohaterów i gitara basowa na żywo. Wszystko to stworzyło niepowtarzalną atmosferę grozy i skupienia.
  Przykłady te podaję z premedytacją, aby podkreślić wyjątkowość tego teatru oraz charyzmę jego "twórców".
  Moim zdaniem wcale nie odbiega poziomem od teatrów bardziej znanych i popularnych.

 • Ola Dąbkowska
  85
  7 years, 5 months ago

  Teatr im. Stefana Jaracza znajduje się nieopodal Urzędu Miasta Olsztyn. Jest to dość stara budowla, dlatego też aktualnie trwa modernizacja. Na dzień dzisiejszy teatr niestety nie jest na wysokim poziomie. Scena mała, w środku staro i ponuro. Zgrzeszyłabym pisząc, że można olsztyński teatr przyrównać do Teatru Narodowego. Nie chcę być za bardzo krytyczna w związku z tym miejscem, ponieważ mam do niego sentyment. Mimo, iż wyglądem nie zachwyca, uroku dodają niesamowite aktorki i aktorzy, którzy wkładają w pracę dużo sił. Oglądanie ich na kameralnej scenie to czysta przyjemność. Dla studentów idealne miejsce by się pisząc kolokwialnie "odchamić". Każda spektakl ma swoją studencką premierę, gdzie bilety są naprawdę tanie. Niestety studenci nie korzystają z takiej możliwości spędzenia czasu wolnego. Na spektaklach pojawiają się znikome ilości studentów. Miejmy nadzieję, że nowy "look" teatru, który już niebawem ujrzymy zachęci studentów do obejrzenia spektaklu.
  Teatr im. Stefana Jaracza oceniam na 4 gwiazdki ze względu na klimat, który brakuje wielu większym i bardziej znaczącym teatrom. 5 gwiazdek otrzyma ode mnie jak będzie po remoncie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet