Tafla

Based on 5 reviews

Jeśli chcesz się dobrze zabawić, a nie lubisz hałaśliwych i przepełnionych poznański klubów to Tafla jest miejscem właśnie dla Ciebie. Położona w samym centrum miasta (wejście od Gołębiej), posiadająca niepowtarzalny klimat sprawi, że już po pierwszej wizycie zechcesz przyjść tam ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
Wrocławska 10
61-838 Poznań

http://tafla.com.pl/

Reviews

 • Ewelina "Czajka" Czaja
  15
  7 years, 4 months ago

  Ogromny wybór zarówno drinków, jak i piw powoli przekonuje mnie do tego miejsca. Biorąc ze sobą znajomych, można świetnie wybawić się na tamtejszym karaoke. Minusem stanowi spora liczba osób, a więc i spora kolejka do mikrofonu. Podobnie jest na transmisjach meczy, kiedy to zdobycie piwa jest nielada wyczynem. Uwagę zwraca jednak dłuugi bar, z dużą ilością miejsc do siedzenia. Wnętrze Tafli jest nieco przytłaczające- szczególnie obrazy na ścianach, nie pasujące zbytnio do mojej wizji pubu. Mam więc mieszane uczucia, jeśli chodzi o to miejsce. Warto przyjść i ocenić samemu.

 • Agnieszka
  5
  7 years, 5 months ago

  O Tafli zdania są różne. Jeśli wejdziesz do niej przypadkiem (bez paczki przyjaciół i imprezowego nastroju), trafisz na wyjątkowo kiepski dzień (gdy straszą puste krzesła), Tafla Cię nie zachwyci. Skupisz się na chłodnym wnętrzu, braku zacisznego miejsca do rozmowy, muzyce w stylu: przebój dla każdego. Ale! Recepta na imprezę w Tafli: zabierz ze sobą kilkoro znajomych, zagadaj do DJ-a o ulubione piosenki, zamów drinka, z którym masz najprzyjemniejsze wspomnienia i baw się…aż przemiły pan bramkarz nie usiądzie z herbatą przy jednym z pustych już stolików. Za karaoke nie przepadam, lecz znawcy sobie chwalą. Plusy: duży wybór drinków, pszeniczne, regionalne, bardzo rzadkie piwa, lokalizacja. Minusy: dziwne wejście – klatka schodowa dzielona z inną knajpą, trochę za śliski parkiet, czasami mało miejsca do tańca.

 • Michał "Pieps" Piepiórka
  15
  7 years, 9 months ago

  Wejście do pubu jest nietypowe. Po wejściu do kamienicy trzeba pokonać strome schody i dopiero wtedy znajdziemy się w lokalu - mały minus na wstępie za nieprzychylność do osób niepełnosprawnych. Duży minus po wejściu do środka. Wystrój panujący w "Tafli" można nazwać sterylnym. Na pub składa się spora sala, z jednym przytulniejszym zakątkiem. Brak tu miejsca na zaszycie się i porozmawianie w gronie znajomych, wciąż jesteśmy na widoku, cisnąc się między stolikami. Wiszące na ścianach reprodukcje obrazów Salvadora Dalego to czysty surrealizm - zupełnie nie pasują do ascetycznego wystroju i panującego w pubie klimatu. Na parkiecie królują raczej stare hity w stylu Lambady i czarne rytmy, a nie ambitniejsza muzyka dla miłośników awangardy. Na koniec jeden plus - dobrze zaopatrzony bar. Miłośnicy piwa mogą przebierać w dużej ofercie tego trunku. Ostateczne wrażenie jednak nie przekonuje do ponownego odwiedzenia pubu.

 • Joanna "Dajmont" Łuczak
  0
  7 years, 10 months ago

  A gdy przychodzi czas na zabawę polecić można bez przeszkód miejsce, w którym zarówno można potańczyć jak również pośpiewać. Coraz bardzie modne staje się karaoke a w Tafli przy ulicy Wrocławskiej 10. emocji przy wspólnym śpiewaniu na pewno nie zabraknie. A gdyby przypadkiem wczesnym wieczorem grany byłby jakiś ważny mecz tam na pewno kibice znajdą miejsce, by przy kuflu piwa śledzić rywalizacje piłkarzy na dużym ekranie. Jednak ok 22.00 przychodzi czas na zapomnienie. Wtedy liczy się tylko dobra zabawa, a najważniejsze żeby odbyła się w miłym towarzystwie i klimatycznym lokalu, a Tafla właśnie taka jest.

 • Magdalena "madzialena" Pohl
  10
  7 years, 11 months ago

  Jeśli chcesz się dobrze zabawić, a nie lubisz hałaśliwych i przepełnionych poznański klubów to Tafla jest miejscem właśnie dla Ciebie. Położona w samym centrum miasta (wejście od Gołębiej), posiadająca niepowtarzalny klimat sprawi, że już po pierwszej wizycie zechcesz przyjść tam kolejny raz. Co takiego ma w sobie ten pub? Przede wszystkim moc atrakcji, które czekają nas niezależnie od dnia – we wtorki, czwartki i niedziele można wziąć udział w karaoke, 2 duże telebimy pozwolą Tobie i Twoim przyjaciołom śpiewać wszystkie przeboje, które przyjdą Wam do głowy – lista utworów jest naprawdę bogata! Piątek i sobota to dni taneczne, wtedy usłyszymy latino, dance, czarne rytmy, a także najlepsze hity minionych lat. Poza tym Tafla organizuje wspólne oglądanie różnych wydarzeń sportowych, koncerty na żywo, a także imprezy okolicznościowe. Kolejnym plusem jest to, że ceny są bardzo przystępne (piwo już od 5 złotych), a dla studentów pub proponuje atrakcyjne zniżki. To naprawdę godne polecenia miejsce rozrywki w Poznaniu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet