Szkoła językowa Artos

Based on 6 reviews

Szkoła językowa Argos. Uczyłam się w niej j. angielskiego. Bardzo mili nauczyciele, jeśli mamy chęci do nauki to na pewno z lekcji wyniesiemy wiele! Po za tym dla studentów są zniżki, z tego co pamiętam to 20%. Categories:
Szkoła Językowa ARTOS Skr.Poczt. 218
10-001 Olsztyn
tel.: (89) 534-21-50
http://www.artos.edu.pl/index.php?go=51

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 9 months ago

  Artos to bez watpienia szkoła dla osób ambitnych, którzy chcą nauczyć się lepiej i więcej. Ja do takich osób należę, dlatego wybrałem szkołe Artos na nauke angielskiego. Bardzo dobrze mi się tutaj uczy, trafiłem na doświadczonego lektora z sympatycznym uosobieniem, a także na przyjemna grupę.

 • Anonim
  0
  4 years, 10 months ago

  Mój angielski znacznie poprawił się po zajęciach w szkole Artos. Na
  początku byłam zdziwiona, że wymagają ode mnie pracy własnej, żebym
  przygotowywała się do zajęć. Wcześniej byłam na kursie w innej szkole
  językowej i nie było żadnych prac domowych a tutaj zadają teksty do
  czytania, wypracowania, prezentacje. W poprzedniej szkole niewiele się
  nauczyłam więc postanowiłam spróbować w Artosie. Więc zaczęłam się
  przygotowywać do zajęć, robić prace domowe i szybko zauważyłam efekty.
  Nauka dałe mi naprawdę dużo. Nie tylko przełamałam bariery w mówieniu ale i umiem też coś w miarę dobrze napisać. Nie tylko poprawiłam język ale nauka w tej szkole pomogła mi nauczyć się systematyczności. Polecam.

 • Anonim
  0
  4 years, 10 months ago

  Zapisałam dziecko na kurs dla 9-latków, bo jego szkoła nie zapewnia mu według mnie takie poziomu jaki bym oczekiwała, dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i syn chodzi do Artosu, byłam kilka razy sprawdzając jego osiągniecia i musze przyznać że są rewelacyjne, szkoła ma znakomite podejście pedagogiczne i językowe. polecam

 • Anonim
  0
  4 years, 10 months ago

  Polecam. Nasze dziecko chodzi na język angielski do szkoły Artos i jest zadowolone z poziomu nauczania. Wiele wynosi z zajęć, czyni duże postępy. Lektor z podejściem do dzieci. Wie jak nauczać. Wysoka jakość.

 • Anonim
  0
  4 years, 11 months ago

  Szkoła godna polecenia. Mój syn uczy się w niej od dwóch lat. Jestem zadowolona z jego postępów. Może czasem nauczyciele są troszeczke zbyt wymagający, ale jakoś syn się nie skarży. Uwielbia się tam uczyc i bardzo lubi swojego lektora.

 • Ola Dąbkowska
  85
  7 years, 4 months ago

  Szkoła językowa Argos. Uczyłam się w niej j. angielskiego. Bardzo mili nauczyciele, jeśli mamy chęci do nauki to na pewno z lekcji wyniesiemy wiele! Po za tym dla studentów są zniżki, z tego co pamiętam to 20%.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet