Stadion Miejski

Based on 3 reviews

Stadion Miejski, będący siedzibą klubu Lech Poznań, jest pierwszym w pełni gotowym stadionem na Euro 2012. Poznań miał ułatwione zadanie w porównaniu do innych polskich miast, w których mają się odbyć mistrzostwa, gdyż musiał jedynie zmodernizować istniejący już obiekt, a ... Categories: Entertainment and Arts  Stadiums and arenas 
ul.Bułgarska 5/7
60-320 Poznań
886-30-00

Reviews

 • Michał "Koby" Kobierny
  55
  7 years, 9 months ago

  Stadion mega! Jako obiekt podczas wydarzeń sportowych sprawdza się bardzo przyzwoicie, w końcu widać europejski poziom.. niestety katastrofalne w moim odczuciu są niedociągnięcia architektoniczne i inne. Nie wiem jak można zrobić szparę w konstrukcji dachu między trybunami bocznymi a czwartą? Inne opublikowane mankamenty są nie do przyjęcia, ktoś przecież akceptuje projekt pod kątem chociażby BHP prawda?? W Polsce zbyt często nadal mówi się "A jakoś to będzie, damy radę" i potem są klopsy:] to tak jak z autostradami, które po kilku miesiącach trzeba remontować.. "Polska to dziki kraj" słowami klasyka!

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 9 months ago

  Jak na pierwszą arenę Euro 2012 widać pewne niedociągnięcia, które boleśnie obnażył przyjazd ekipy Wisły Kraków. Omijanie zabezpieczeń na tym obiekcie bywa łatwiejsze od gry w FIFA na poziomie "amator". Niestety to w sumie jedyna, ale dość ważna wada konstrukcyjna stadionu. Poza tym można się cieszyć z takiego obiektu dla kraju. 43 tysiące miejsc dla widzów, pięknie wykończony stylistycznie oraz z dobrą akustyką co pomaga w dopingu. Murawa też nie jest najgorsza, choć są pewne narzekania. Pomimo tego można śmiało powiedzieć, że taki stadion w Polsce się przyda i będzie dobrze wykorzystany po finałach Euro 2012. Szkoda tylko, że raczej nie zobaczymy żadnego meczu kadry w Poznaniu podczas turnieju.

 • Michał "Pieps" Piepiórka
  15
  7 years, 10 months ago

  Stadion Miejski, będący siedzibą klubu Lech Poznań, jest pierwszym w pełni gotowym stadionem na Euro 2012. Poznań miał ułatwione zadanie w porównaniu do innych polskich miast, w których mają się odbyć mistrzostwa, gdyż musiał jedynie zmodernizować istniejący już obiekt, a nie zbudować go od zera. Mimo wszystko obiekt robi bardzo dobre wrażenie - na pewno nie odstaje od europejskich standardów. Dzięki niemu mecze Lecha w Lidze Europejskiej uzyskują dodatkowego smaczku i poznaniacy w pełni mogą poczuć w swoim mieście piłkarską Europę. Przeszkadza jedynie niedokończona infrastruktura dookoła obiektu - przy opadach teren wokół stadionu zamienia się w gigantyczną błotną fosę, utrudniającą dostanie się na sektory. To jednak kwestia czasu by uporano się z tymi niedociągnięciami i by cieszyć się w pełni z najnowocześniejszej piłkarskiej areny w kraju.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet