Sphinx Rynek

Based on 1 review

Add photos
Jedzenie za pół ceny
Dla wszystkich studentów, przy zakupie dowolnego napoju, jedzenie za pół ceny! Oferta dotyczy wszystkich pizz oraz Pozycji kultowych.
7 years, 3 months ago

Sieć restauracji Sphinx ma we Wrocławiu aż pięć lokali, nie trudno więc je mijać tu i ówdzie. Zawsze jednak przechodziłem obok nich obojętnie. Trudno stwierdzić dlaczego. Prawdopodobnie stwierdzałem, że jest to miejsce nie na moją kieszeń. Gdy przyciągnięty przez kolegów ... Categories: Restaurants 
Rynek 39/40
50-102 Wrocław
71 795 77 30

Price range: 

Reviews

 • Damian
  695
  7 years, 3 months ago

  Sieć restauracji Sphinx ma we Wrocławiu aż pięć lokali, nie trudno więc je mijać tu i ówdzie. Zawsze jednak przechodziłem obok nich obojętnie. Trudno stwierdzić dlaczego. Prawdopodobnie stwierdzałem, że jest to miejsce nie na moją kieszeń. Gdy przyciągnięty przez kolegów minąłem w końcu próg Sphinxa na Rynku, uderzyła mną oryginalność wystroju. Miejsce naprawdę ma swój klimat i klasę. Schludnie ubrani kelnerzy nie pozwolili nam zbyt długo czekać. Po zapoznaniu się z kartą - niespodzianka! Wybrane potrawy („Pozycje Kultowe” oraz „Pizze”) po okazaniu legitymacji studenckiej, dostępne są za 50% ceny. Złożyłem zamówienie Shoramy, będącej specjalnością lokalu. Po kwadransie otrzymałem naprawdę pokaźną porcję frytek, opiekane mięso, trzy surówki oraz trzy sosy. Wszystko w cenie ledwo przekraczającej dziesięć złotych. Z objętością ważącej ponad pół kilo Shoramy nie mogłem sobie niestety poradzić, podobnie jak moi koledzy.
  Warto więc mieć oczy szeroko otwarte, bo nie wiadomo gdzie i kiedy możemy zostać pozytywnie zaskoczeni!

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Mateusz "Kwietniu" Kwiecień Konkretna i podana na własnym przykładzie recenzja. Czytało się ją z przyjemnością :-)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet