Sphinx

Based on 3 reviews

Add photos
-50% dla studentów
Przyjdź do Sphinxa w dniach: od poniedziałku do piątku do 18:00 lub w sobotę albo niedzielę do 13:00, a po okazaniu legitymacji studenckiej i przy zakupie napoju dostaniesz 50% zniżki na pizzę lub dania z grupy "Pozycje kultowe".
7 years, 4 months ago

Restauracje sieci Sphinx zapewne są znane każdemu. Ta na św. Marcinie charakteryzuje się bardzo dużą powierzchnią i ciekawym wystrojem. Jest także ogródek jednak z racji na lokalizację (przy bardzo ruchliwej ulicy) nie siedzi się w nim przyjemnie. Categories: European  Restaurants 
ul. św. Marcin 66/72
Poznań
0618525362

Reviews

 • Milena Jankiewicz- Fink
  0
  7 years, 8 months ago

  Bardzo lubię restauracje Sphinx, przynajmniej 2x w miesiącu ulegam ich karkówce z grila, mimo wszystko najczęściej goszczę w tej w Plazie podczas zakupów. Cenię sobie również profesjonalną obsługę i zawsze uśmiechniętych, przystojnych kelnerów :)
  pozdrawiam serdecznie

 • Michał "Pieps" Piepiórka
  15
  7 years, 8 months ago

  Sieć restauracji Sphinx jest znana z niskiej ceny, dobrej kuchni i ciekawych promocji. Znajdą coś dla siebie między innymi pary i studenci. Kolejnym plusem są spore porcje - nawet największy łasuch nie powinien wyjść ze Sphinxa głodny. Lokal przy św. Marcinie nie odbiega od standardów innych oddziałów sieci. Jest spory i latem otwiera ogródek, który jednak jest umieszczony przy skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic, co z pewnością nie uatrakcyjnia spożywania posiłku. Przy restauracji znajduje się okienko, w którym serwują bardzo dobre hamburgery i kebaby, szkoda, że nie ma przy nim żadnej budki, w której można by było spokojnie skonsumować zamówioną przegryzkę.

 • Justyna "mika" Bielaszka
  25
  7 years, 10 months ago

  Restauracje sieci Sphinx zapewne są znane każdemu. Ta na św. Marcinie charakteryzuje się bardzo dużą powierzchnią i ciekawym wystrojem. Jest także ogródek jednak z racji na lokalizację (przy bardzo ruchliwej ulicy) nie siedzi się w nim przyjemnie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet