Sphinx

Based on 2 reviews

Add photos
Zniżka dla studentów
Od poniedziałku do piątku do godz. 18 studenci płacą 50 % mniej. Natomiast w sobotę i niedzielę taka sama okazja do godz. 13.
7 years, 4 months ago

Idąc ulicą Piotrkowską, natykamy się na różne restauracje. Nie każda nadaje się na studencką kieszeń. Gdy złapie nas wilczy apetyt, a nie mamy zbyt dużo gotówki, to Sphinx jest właśnie dla nas. Szczególnie, gdy trafimy na różne promocje, które pozwolą ... Categories: Restaurants 
Piotrkowska 93
Łódź
426322368

Price range: 

Reviews

 • Magda
  20
  7 years, 4 months ago

  Restauracja z bardzo długim stażem. Często chodziło się tam z rodzicami na jakąś kolację czy obiad. Przyjemne, chociaż od jakiś 9-10 lat niezmienne wnętrze (tyle co rozbudowane o 1 piętro). Co do jedzenia? Super, bez zastrzeżeń jeśli mówimy o smaku. Ale przejdźmy do ilości. Tradycyjne danie: kotlecik, fryteczki, suróweczki i ta bułka. Kiedyś wielkie danie, z ogromnym kotletem! Dziś? Mały kotlet, dużo surówek i mniej frytek, ale interes kręci się nie najgorzej. Ostatnio byłam z trojgiem znajomych, zamówiliśmy dania, po piwku i zapłaciliśmy ponad 100zł...Spaghetti to makaron długi wymieszany ledwo co w sosie pomidorowym, w gruncie rzeczy to danie widziało prawdziwe spaghetti chyba tylko na obrazku... Obsługa kelnerów jak dla mnie rewelka. Zawsze uprzejmi, żartobliwi, uśmiechnięci :)

 • "Adi"
  15
  7 years, 4 months ago

  Idąc ulicą Piotrkowską, natykamy się na różne restauracje. Nie każda nadaje się na studencką kieszeń. Gdy złapie nas wilczy apetyt, a nie mamy zbyt dużo gotówki, to Sphinx jest właśnie dla nas. Szczególnie, gdy trafimy na różne promocje, które pozwolą nam zjeść jeszcze taniej.
  Restauracja oferuje nam bogate menu, większość w przystępnych cenach, w sam raz dla studentów. Możemy tam zjeść smacznie i dużo. Shaormy, sałatki, a nawet pizza. Jednak, podczas gdy napoje są dość tanie, to alkohole są w wygórowanych cenach. Zamówienie deserów ostateczność, nie są zbyt smaczne.
  Restauracja jest dwupoziomowa. Na dolnym piętrze jest więcej stolików, ale panuje pewien ścisk. Jednak na górze trudniej o szybką obsługę. Polityka firmy sprawia, że obsługują nas jedynie mężczyźni. Zawsze uprzejmi i doradzą w każdej sytuacji.
  Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi czy też szybki lunch.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet