Sphinx

Based on 14 reviews

Add photos
Studiujesz Sphinxujesz!
Promocja dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Możliwość pomniejszenia rachunku nawet o 50%. Promocja trwa od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia restauracji oraz w weekendy do godziny 13.
7 years, 8 months ago

Lokal na poziomie i dobrej lokalizacji. Pyszne jedzonko (duże porcje, jak dla mnie za duże) w przyzwoitej cenie. Można trafić na atrakcyjne promocję. Categories: Fast food  Oriental  Restaurants 
Długi Targ 31/32
80-299 Gdańsk
58 346 37 11
www.sphinx.pl

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 2 months ago

  First of all...who cares about the dust on your desk....my was too many piles on it to ever be considered a good spot for atnhniyg - much less a Lego model AND a photo op! I am considering trying a more unit study approach next year....it accidentally happens now that little ones are listening in and answering questions about what bigger ones are studying. We are planning World history next year as we have done US history this year. THe thing I am looking forward to the most are the cooking parts!

 • Agnieszka A
  195
  7 years ago

  Ja patrząc na restaurację zawsze najpierw patrzę na obsługę, pewnie to zboczenie zawodowe, bo zawsze starałam się jak najlepiej obsługiwać gości i tego samego oczekuję od innych. Jak najbardziej kelnerom, z którymi miałam do czynienia w Sphinxie mogę pogratulować, bo jest to profesjonalna obsługa. Fajnie, że kelnerzy potrafią w swój sposób zaprezentować standardy firmy. Dodatkowo jedzonko w miarę OK :)))

 • Weronika "Werka" Mas
  370
  7 years, 5 months ago

  Prosto, łatwo i przyjemnie. Dania zwyczajne na szybki obiad ale z nutką spokoju. Za każdym razem jedzenie jest dobrze przygotowane i sprawnie podane. Miejsca w których jest położona restauracja nie jest zbyt przyjazna, także nie polecam romantycznej kolacji w tym miejscu.

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 6 months ago

  Restauracja nie należy ani do tanich, ani wysokiej jakości (wbrew pozorom). Kliku moich kolegów miało kontakt z kuchnią od zaplecza i nie miało dobrego zdania na ten temat...co by jednak nie mówić, jedzenie jest całkiem smaczne i ładnie podane:)

 • "B."
  250
  7 years, 6 months ago

  Na szczęście Sphinx nie jest jedyną restauracją w Trójmieście i można dowolnie wybierać wśród innych. Sposób przygotowywania potraw przypomina fast-food. Większość dań jest mrożona, a na kuchni często spotkamy ludzi, którzy z gastronomią nie mają wiele wspólnego. Zatrudnieniem w Sphinx'ie cieszy się mój kolega, absolwent wychowania fizycznego na AZS AWF, który nie ma trudności z naciskaniem ON na kuchence mikrofalowej. Jedzenie często jest stare i nie nadaje się do podania klientowi. Nawet Bear Grylls doznałby zatrucia pokarmowego. Lokalizacja w galeriach handlowych jest domeną fast-food'ów.

 • Kamila "Kama" Cz
  290
  7 years, 7 months ago

  Fajne miejsce ani zbyt ekskluzywne ani pospolite, fajny wystrój, miła atmosfera, znizki dla studentów, jedzonko pyszne, dośc duże porcje a kelnerzy...hehe no cóż...przystojni mili i profesjonalni ;):)POLECAM

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "Akishja" Dobrze oddałaś to co lubię w Sphinxie - ani zbyt eksluzywnie ani zbyt pospolicie - tak niezobowiązująco i w sam raz:)
 • beata "bobuś" kobylańska
  360
  7 years, 7 months ago

  Czasem warto mieć takie wypróbowane miejsce, do którego idzie sie na konkretne danie- smaczne, "bezpieczne" i jeszcze jaka taki obiad czy kolacja to "rytuał" ze znajomymi, czy rocznicowa lub okazyjna kolacja z ukochanym to daje to taki poczucie luksusu i wygody i takiej "swojskości":) Shoarma drobiowa to jest moje danie, a restauracja sphinx to moje miejsce:)

 • Mkb "żabawbetonie"
  185
  7 years, 8 months ago

  Sphinx, restauracja sieciowa, czyli zawsze i wszędzie to samo i tak samo.
  W tym wypadku jednak jest to zaleta, bo dostawać takie samo jedzenie w tak dobrej cenie to przecież przyjemność...
  Plus za fajnych kelnerów, w którymkolwiek miejscu świata do Sphinxa się nie zajdzie.

 • Kamila .
  465
  7 years, 8 months ago

  Ok restauracja. Zaleta uważam jest to, że są rozlokowane w strategicznych punktach w trójmieście i zawsze gdzieś w pobliżu się znajdzie. Jedzenie dobre bywają atrakcyjne promocje. Obsługa bardzo miła.

 • Beata J.
  60
  7 years, 8 months ago

  Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje, rozsądne ceny. Można natrafić na ciekawe promocje np. shaorma za 9,99. Mega wyżerka. Sympatyczna atmosfera. Fajne miejsce na wypad ze znajomymi.

 • Piotr "8" T.
  15
  7 years, 9 months ago

  Przyłączam się do recenzji poprzedników. Duże porcje, smaczne jedzenie, przyzwoite ceny, fajna lokalizacja, miła obsługa.

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 10 months ago

  Przychylam się jak najbardziej do pozytywnej opinii. A co do promocji to są naprawdę kuszące. Przykładowo: od poniedziałku do piątku Sphinx przyciąga studentów z zwiększoną siłą, oferując 50-procentowe zniżki na pizze. Co więcej, również w dni powszednie do każdego deseru i dla każdego oferowana jest kawa gratis. Naprawdę warto częściej zaglądać do Sphinxa!

 • Dariusz "Daro" Domiński
  75
  7 years, 11 months ago

  Sphinx jest naprawdę dobrą restauracją. Szczególną uwagę należy zwrócić na miłą obsługę, która dba o wszystkich swoich klientów. Menu robi wrażenie. Rano lokal oferuje nam posiłki typowo śniadaniowe. Mamy również menu "Lunch", głowne menu, a całość uzupełnia oferta dla najmłodszych klientów, czyli menu dziecięce. Lokal przewiduje różnego rodzaju promocje okazjonalne. Ceny są przystępne. Śniadanie, lunch, obiad, kolacja na zdrowo ? Leć do Sphinxa ;)

  Darek "DARO" D.

 • "Akishja"
  175
  8 years ago

  Lokal na poziomie i dobrej lokalizacji. Pyszne jedzonko (duże porcje, jak dla mnie za duże) w przyzwoitej cenie. Można trafić na atrakcyjne promocję.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet