Sklep zoologiczny SZREK

Based on 2 reviews

Sklep ten, prowadzony z prawdziwą pasją, jest dobrym przykładem na to, jak hobby można połączyć z biznesem. Na powierzchni 200m2 znajdziemy wszystko, czego tylko dusza miłośnika zwierząt może zapragnąć. Mamy tu zarówno szeroki asortyment akcesoriów dla zwierząt domowych - od ... Categories: Pet Shops  Pets 
ul. Zamieniecka 90
04-158 Warszawa
022 333 21 37
www.szrek.pl

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 1 month ago

  Ta wczesniejsza opinia jest jak z palca wyssana. Powiem przy okazji, ze bardzo sie zawiodlem na tym sklepie. Obsluge klienta mają na zerowym poziomie. Odnioslem wrazenie jakby "łaske" robili ze sprzedają te zwierzaki. Nie maja komputera z internetem w sklepie. Na maile odpowiadają raz dziennie po 23. A koles ktory zajmuje sie strona internetową i skrzynką mailową jest ze tak powiem chyba "niedorozwiniety". Trzy razy prosilem o podanie numeru konta na ktory mam wyslac pieniazki. Facet trzy razy wysylal do mnie maile z jakimis innymi rzeczami. Numeru konta nie podal. Nie polecam.
  Pozdrawiam
  F

 • Margot "gogo" Akceram
  60
  8 years, 3 months ago

  Sklep ten, prowadzony z prawdziwą pasją, jest dobrym przykładem na to, jak hobby można połączyć z biznesem. Na powierzchni 200m2 znajdziemy wszystko, czego tylko dusza miłośnika zwierząt może zapragnąć. Mamy tu zarówno szeroki asortyment akcesoriów dla zwierząt domowych - od pokarmów przez zabawki po poradniki, jak i duży wybór samych zwierzątek - można kupić małe zwierzęta futerkowe, zwierzęta karmowe, a także wybierać z kilkudziesięciu gatunków gadów (właściciele prowadzą hodowlę) i rybek. Sklep ma w swojej ofercie również akcesoria wędkarskie. Jako że właściciele przez lata prowadzenia sklepu zebrali już niemałe doświadczenie w problematyce zoologicznej, możemy tu zawsze liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo.

Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet