Silesia city center

Based on 6 reviews

Add photos
Obniżki
W C&A rabat na wszystko -20% (21.-23.04). Camel active do zakupów dokonanych do 23.04 dołącza świąteczny upominek -niespodziankę. s.Oliver -20%, -50% i -70% na wybrane towary do końca miesiąca.
7 years, 5 months ago

Aby obejść cały obiekt, trzeba sobie zagospodarować troszkę czasu. Idealne miejsce dla zakupoholików. Stało się też miejscem spotkań i randek. Ciekawe miejsce,godne polecenia. Categories: Shopping Centres  Stores 
ul. Chorzowska 111
Katowice


Reviews

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 4 months ago

  Wielkość centrum jest jednocześnie wadą i zaletą. Może i zakupy w sieci zyskują na popularności, mnie jednak trudno zdecydować się na zakup, gdy nie mogę przymierzyć ubrania. Silesia to masa sklepów, do których można wejść i mierzyć wypatrzone części garderoby do woli. Z drugiej strony gubię się w niej. Nie mam problemów z orientacją przestrzenną, raczej z zapamiętaniem co jest gdzie. Na stronie CH jest mapa, niestety nie do druku (interaktywna). Tłoku można uniknąć w godzinach poranno-południowych w dniach roboczych, gdy jest się studentem z planem z okienkami.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Monika "Mo" Kędzierska mapy dostępne są w kilku widocznych punktach w centrum handlowym. są również drukowane, także można je wziąć i na bieżąco lokalizować swoje położenie.
 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  Niespecjalnie przepadam za dużymi centrami handlowymi. Zdecydowanie wolę bardziej kameralne i mniej tłoczne miejsca. Plusem może być jednak to, że w jednym miejscu możemy znaleźć wszystko to, czego szukamy. Wiąże się to jednak z godzinami spędzonymi na przemierzaniu całej powierzchni Silesii. To co najczęściej mnie tam przyciąga to Cinema City.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Mateusz "Młody" Krawczyk To prawda- kino jest jak najbardziej na plus.Wielkość Silesi owocuje porządnie straconym po południem, jednak wszystko mamy w tzw"pakiecie" więc nie ma co narzekać ;p
 • Karolina "Karotka" Kapłanowska
  90
  7 years, 5 months ago

  Dla mnie Silesia jest jak centra handlowe zachodniej Europy, a to oznacza tłok, tłok, tłok. Nie mówię tu tylko o dniach skrajnych, jak: piątek, sobota i niedziela, kiedy jest to chaos w czystym wydaniu. Prawdą jednak jest, że znajdzie się tu chyba wszystko. Centrum to stylizuje się na luksusowe, a w związku z tym są tu sklepy takie jak Armani Jeans czy Burberry. Dla szarego człowieka w większości przypadków na co dzień oznacza to drożyznę. Co innego gdy rozpoczyna się okres wyprzedaży- nie znam lepszego miejsca! Okazja goni okazję, a znaleźć można naprawdę perełki, dla których warto znieść zatłoczenie ludzi na metr kwadratowy. Wniosek? Jeśli nie przeszkadza Ci tłok to polecam, w innym przypadku wybierz inny sklep…

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "lemonade" Chyba nigdy nie przekonam sie do tego miejsca. Za dużo tam ludzi i "ekskluzywnej" atmosfery.
  Danuta "Mroowka" Kolonko tak, wyprzedaże w silesii są nieraz warte poświęcenia. Mnie jednak i tak szlak trafia kiedy ktoś mnie szturcha. A te kolejki do przymierzalni...łooooo...bólu głowy można dostać.
  "Potwór z Bagien" Ja, gdy mam się tam powjawić już tydzień wcześniej jestem chora... To miejsce kojarzy mi się tylko z vanity fair (targowisko próżności). A jeśli chodzi o okazje, Fashion House w Sosnowcu, też bywa tłoczno, ale przynjamniej klimat miejsca jest bardziej przyjazny.
 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 5 months ago

  Ponad 200 sklepów i punktów handlowych, kawiarnie i restauracje, oddziały banków, poczta, biuro podróży, operatorzy telefonii komórkowej, krawiec, pralnia, apteka, kwiaciarnia, sklep zoologiczny, zdrowa żywność, park zabaw dla dzieci, klub z fitnessem, kino, a to wszystko w jednym miejscu - w centrum handlowym Silesia City Center. Ogromne rzesze ludzi przybywają tam zwłaszcza przed Bożym Narodzeniem w poszukiwaniu prezentów dla najbliższych i w czasie "wielkich" promocji cenowych, ale w zwykłe dni Silesia także nie narzeka na brak klientów.
  Obiekt jest bardzo duży i znów trwa jego rozbudowa, niedługo zaskoczy nas monumentalnymi rozmiarami.
  Silesię można nazwać sztucznym miastem, uliczki i place mają tam swoje nazwy, przybywający spacerują pasażami, jak zatłoczonymi ulicami.
  Wydaje się, że jest to miejsce, do którego można się udać ze znajomymi dla zabicia wolnego czasu i przy okazji coś sobie kupić, niż jechać tam w celu zakupienia konkretnej rzeczy. Duża liczba osób przewijających się przez centrum handlowe sprawia, że ciężko utrzymać w idealnym stanie toalety i pojawia się w nich nieprzyjemny zapach.
  Niepokojące jest to, że coraz częściej centrum handlowe to sposób rodzin na spędzanie czasu z dziećmi, miejsce randek zakochanych, spotkań przyjaciółek na kawę, wszyscy oni wolą przesiadywać w sztucznym świetle, otoczeni milionami artykułów handlowych, zaś na bok odkładają spacery na świeżym powietrzu i proste odwiedziny znajomego w domu.

 • Sylwia "winga"
  295
  7 years, 6 months ago

  3 i 4 marca Silesię City Center odwiedził Tomasz Jacyków. Dla tych, którzy nie kojarzą, jest to najpopularniejszy polski stylista. (Zawsze troszkę śmiesznie ubrany). Oczywiście wzbudził niesamowitą furrorę chodząc wraz ze swoimi "przyzwoitakami" po centrum handlowym. Osobiście sama niewiele zobaczyłam. Jednak widać było, że dla wielu stało się to niezapomnianym wydarzeniem, m.in z pewnością dla ekspeientów/ek, którzy musieli obsługiwać taką sławę.

 • Sylwia "winga"
  295
  7 years, 6 months ago

  Aby obejść cały obiekt, trzeba sobie zagospodarować troszkę czasu. Idealne miejsce dla zakupoholików. Stało się też miejscem spotkań i randek. Ciekawe miejsce,godne polecenia.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Daria Zając Tak, dokładnie-zakupoholicy czują się tutaj jak ryby w wodzie ;) jednak tak jak napisałaś, trzeba poświęcić sporo czasu by "zwiedzić" wszystkie sklepy tego centrum handlowego :P

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet