Shanghai Bistro

Based on 2 reviews

Add photos
Business Lunch w okazyjnej cenie
Od 12:00 do 14:00 Business Lunch = zupa+drugie danie tylko 13 zł !
7 years, 4 months ago

Moja ulubiona restauracja Chińska. Jedzenie pyszne i niedrogie. Przy tym ładny wystrój i miła obsługa. Zawsze gdy mam ochotę na tzw. "Chinola" wybieram się do tej lokalu. Jedynie czego mogłabym się przyczepić to tego,że samemu trzeba odbierać dania. Nie ma ... Categories: Chinese  Restaurants 
ul. Dąbrowszczaków 2 A
Olsztyn
089 527 55 99
http://bistro-olsztyn.pl/

Reviews

 • Adam Mierzejewski
  0
  7 years, 4 months ago

  Powiew chińskiej kuchni unosi się od wnętrza długo przed lokalem zachęcając do odwiedzin. Przychodzących, zjeść za niewielką cenę w stosunku do oferowanej porcji strawy, witają miłe panie. Zamawiając jedną ze smakowitych propozycji z menu można podziwiać kucharzy przy pracy. Chiński klimat wnętrza lokalu burzy ekran telewizyjny ale można sobie z tym poradzić:) Plusem jest możliwość zjedzenia potraw na zewnątrz lokalu - przygotowany taras. Atutem jest również możliwość zabrania części zamówionego posiłku do domu. Polecam dla chcących spróbować kawałka Azji w Olsztynie.

 • Ola Dąbkowska
  85
  7 years, 4 months ago

  Moja ulubiona restauracja Chińska. Jedzenie pyszne i niedrogie. Przy tym ładny wystrój i miła obsługa. Zawsze gdy mam ochotę na tzw. "Chinola" wybieram się do tej lokalu. Jedynie czego mogłabym się przyczepić to tego,że samemu trzeba odbierać dania. Nie ma żadnych kelnerek, które przynosiły by zamówione jedzenie do stolika. Mimo wszystko smak zwycięża nad tym niewielkim niedociągnięciem.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet