Second hand

Based on 2 reviews

Jest to jeden z lepszych, moim zdaniem second handów w Sosnowcu. Towaru jest bardzo dużo, jest w czym wybierać, jest pogrupowany, co znacznie ułatwia szukanie czegoś konkretnego. Odzież męska, damska ,dziecięca, tkaniny, paski i torebki. Czasami jest duży ścisk na ... Categories: Lumpeksy  Stores 
Sucha 3
41-200 Sosnowiec


Reviews

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 4 months ago

  Miałam okazję dwa razy tam być i muszę napisać, że oceniam to miejsce bardzo pozytywnie. Przede wszystkim panuje tam miła atmosfera tworzona przez panie sprzedawczynie. W pełni zgadzam się z poprzednią recenzją, panie są bardzo przyjaźnie nastawione do klientów, choć w tym miejscu trzeba podkreślić, że przeważają tam klientki.
  Uważam, że zdecydowanie duże second handy mają przewagę nad tymi malutkimi, bo można w nich odnaleźć bardzo fajne ubrania i przy tym mieć ogromną satysfakcję z własnoręcznie upolowanego łupu.
  Faktycznie w sklepie znajdują się tylko dwie przymierzalnie i zdarza się, że tworzą się do nich kolejki, wtedy część pań rezygnuje i odkłada rzeczy lub kupuje je bez przymiarki. Jednakże lepiej założyć na siebie ubranko, które ma się stać nasze, bo przy okazji przymiarki wychodzą na jaw różne niedociągnięcia tego stroju, takie jak mała dziurka, czy brak dwóch guzików. Takie mankamenty bywają niezauważone na wieszaku.
  Troszkę odbiegłam od głównego toru mej myśli, lecz podsumowując - warto zdecydować się na zakupy w tym sklepie.

  Useful (3) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Danuta "Mroowka" Kolonko Tak zachwalany second hand to dzisiaj rzadkość. Rozumiem, że nie jest to w ścisłym centrum. Będę musiała poszukać tego lokalu. Koniecznie :)
 • Joanna .
  255
  7 years, 5 months ago

  Jest to jeden z lepszych, moim zdaniem second handów w Sosnowcu.
  Towaru jest bardzo dużo, jest w czym wybierać, jest pogrupowany, co znacznie ułatwia szukanie czegoś konkretnego.
  Odzież męska, damska ,dziecięca, tkaniny, paski i torebki.
  Czasami jest duży ścisk na wieszakach ale od tego typu sklepów nie wymaga się idealnego ułożenia:)
  Panie za kasą są bardzo miłe, można poprosić i odłożą towar nawet tylko jeżeli ma być do przymiarki, oraz można się z nimi trochę targować :)
  W piątek jest zawsze nowy towar, a o tym,że jest dobrego gatunku świadczy ilość klientów, naprawdę wiele osób tam chodzi.
  Minus jedyny za przymierzalnie, bo są tylko dwie.
  Płatność tylko gotówką.

  Useful (3) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Mateusz "Młody" Krawczyk Nie wiem o który sklep z używaną odzieżą chodzi, przydałoby sie wrzuć jakieś foto ;pJednak wydaje mi się, że sezamu mimo wszystko nic nie pobije :))
  Joanna . sezam idzie na ilość nie na jakość :P

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet