Ścianka wspinaczkowa w "Alfa centrum"

Based on 3 reviews

Szeroka na 18 a wysoka na 9 metrów ścianka w centrum handlowym Alfa jest ciekawym pomysłem. Atrakcją dla klientów centrum robiących zakupy. Dla wspinających się na pewno niezwykły jest widok z góry i obserwowanie całego centrum z takiej wysokości. Jednak ... Categories: Climbing walls  Sports & Recreation 
Kołobrzeska 41c
80-391 Gdańsk
(58) 769-40-01

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  Byłem na ściance dziś z dziewczyną. Ja wchodziłem juz 8 raz , gdy prosiłem o asekuracje instruktora to powiedział ze bedzie mnie asekurowac moja dziewczyna ktora kompletnie sie na tym nie zna. Powiedział ze bedzie Jej pomagac a gdy byłem w 3/4 wysokości poszedł sobie gdzieś i ignorował nasze prośby o pomoc a dziewczyna nawet nie wiedziała jak naprężyć line. Wyszło na to ze na wys 10 metrów trzymałem sie scianki bez asekuracji przez ok 5 minut. Z takim brakiem profesjonalizmu i brakiem zachowania zasad bezpieczeństwa nie spotkałem się jeszcze nigdzie. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 1 month ago

  Niewątpliwie jest to dodatkowa atrakcja, która przyciąga klientów. Ja wspinając się czułabym się jednak trochę speszona, wiedząc, że patrzą się na mnie ludzie, który bynajmniej nie przyszli dla tego widoku do centrum :). W nie tak wielkiej odległości od Alfy Centrum znajduje się elewator, który dysponuje znacznie większą powierzchnią ścianki i pasjonatami wspinaczki, którzy spotykają się tam właśnie w celu wspinaczki. Niemniej jednak ścianka w alfie jest ciekawym pomysłem :)

 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 4 months ago

  Szeroka na 18 a wysoka na 9 metrów ścianka w centrum handlowym Alfa jest ciekawym pomysłem. Atrakcją dla klientów centrum robiących zakupy. Dla wspinających się na pewno niezwykły jest widok z góry i obserwowanie całego centrum z takiej wysokości. Jednak ścianka znajduje się niedaleko kina, które też mieści się na najwyższym piętrze Alfy. Wiadomym jest, że podczas wspinaczki ludzie się męczą (pocą), a zaraz obok ktoś w kasie sprzedaje popcorn… średnie połączenie i średnia ocena. Duży plus za pomysł, duży minus za brak przemyślenia.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet